2737
2739
عنوان

گریه کنیم ؟

349 بازدید | 53 پست

سلام خوبین ؟ 🙂

اوضاع به راهه ؟ 

میخوام امروز از "فواید" گریه کردن بگم . البته نه شعاری و کلیشه ای 

▪️متاسفانه تو فرهنگ ما گریه فقط نشانه ی غم و ناراحتیه فقط و اکثرا بد میدونن این قضیه رو ...▪️

ولی ولی ولی 

▪️باور کنین گریه یه حس خیلی عمیق درونیه 

و هر آدمی بهش نیاز داره تا حس درونیش رو بروز بده و نباید سعی کنیم ازش فرار کنیم ...▪️

▪️خب اگه گاهی وقتا حس میکنین که یه هیجان چه خوب و چه بد دارین سعی کنین با گریه خالیش کنین ... ▪️

▪️پس گریه کردن ابدا بد" نیست " حتی برای آقایون که میگن که مرد که گریه نمیکنه ... اتفاقا آقایون چون فشار روحی بیشتری رو دارن و اکثرا درونگران بیشتر به گریه نیاز دارن ▪️

حالا  گریه میکنین یا نه ؟🙂🙂

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

گریه روتین روزانمه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

والا من هرروز یه دورگریه میکنم😂

فقط 47 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
نه

عه چرا ؟!

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

من ک اشکم لب مشکمه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2738
گریه روتین روزانمه

خیلی احساساتی هستی ؟! یعنی از اونا که به حال پرنده هام گریه میکنن بعضی وقتا؟!

2706