2733
2734
عنوان

گریه کنیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 53 پست
یکی باید بهم بگه گریه نکن اونقدر که چشام درد میگیره گاهی

عزیزم 

میدونم که گاها عمق مشکلاتمون خیلی زیاده و روزایی داریم که خیلی سخت میگذره 

ولی اگه همین گریه ام نبود نمیتونستیم حس درونیمون رو خالی کنم و شاید این قضیه بیشتر بهمون آسیب میزد ...

پس اشکالی نداره که گریه میکنی ، امیدوارم کم کم گریه هایی که علتشون غمه از زندگیت پاک بشه و جاشو گریه ی ذوق بگیره 🙂

چه دارد ، آنکه تو را ندارد ؟! و چه ندارد ، آنکه تو را دارد ؟! ...✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضاشو بخون🙃💔

خوندم عزیزم ... گاها یه سری مشکلات تو زندگی پیش میاد که عمیق ترین لایه های وجودی آدم رو بگیره 

امیدوارم خدا حواسشون بهشون باشه

2731
بله هروقت نیاز داشته باشم میزنم زیر گریه...ولی با وجود بچه گاهی سخته بروز دادن این حس

اهوم درسته ...بچه هام روحیشون حساسه واقعا

خوندم عزیزم ... گاها یه سری مشکلات تو زندگی پیش میاد که عمیق ترین لایه های وجودی آدم رو بگیره  ...

دقیقا

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740

بااجازتون تاپیک رو قفل میکنم دوستان ...🤍

ممنون که وقت گذاشتین و رو حرفام عمیق شدین .

و اون عزیزی که درخواست دادی و تو پیوی حرفای بد زدی و گفتی که خودت همیشه گریه ی خون کنی ...خواستم بگم کاش منظورم رو متوجه میشدی همین .