2733
2771

یک ساعت پیش پهلوی سمت راستم با سمت راست زیر دلم د کمر شدیییید درد گرف  خیلی بد بود تا نیم ساعت اینا شدید بود 

الان آروم تر شده ولی بازم بالای شکمم و کلا سمت راست احساس درد دارم انگار از داخل شکمم زخم باشه(ماه پیش هم دو سه بار اینطور شدم ولی مدتش کمتر بود)

.. ۳۷ هفته و ۶ روز هستم  بچه هم کامل تو لگنه ..میخوام سزارین بشم اختیاری پنجم نوبتمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد زایمان هر چند دقیقه ول میکنه دوباره میگیره انقباض ها پشت هم هست بهتره بری معاینه بشی پیش دکترت ...

دکترم هفته پیش معاینه کرد دهانه رحم بسته بود 

از طرفی میخوام سزارین بشم 🥺

نه اینجور نیس یه درد ثابته با تکون خوردن بدتر میشه

ببین این درد شمارو من از هفته ۷ داشتم تا اخر

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓