2733
2764

گواهینامه گرفتم ولی بلد نیستم

نگید چطور گواهینامه دادن

امتحان گرفت و گواهیناممو داد

الان باید تمرین کنم چند ساله هیچ کس حاضر نشده بهم اموزش بده

زندگیم نابود شده

همش منت دیگران رو سرم بوده

بخاطر بلد نبودن رانندگی عقده ای شدم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو کلاس،وقتی بیرونی و جاهای خلوت از شوهرت بگو که یادت بده کم کم راه میفتی

هیچ کس حاضر نمیشه ماشین بده بهم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خب خودت آروم آروم یاد بگیر یا با کمک یک دوستی آشنایی یا پدری مادری چیزی 

بخاطر رانندگی بلند نبودن که آدم نباید خودکشی کنه . به جاش ممکنه خیلی کار های دیگه بلد باشی که حتی شاید بعضی ها یا خیلی ها اون ها رو بلد نباشن . نیمه ی پر لیوان رو هم نگاه کن و ببین .

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 

منم عین تو بودم . 

فقط استرس بذار کنار .  اول صبح ک خلوته  بیدارشو برو بزن ب جاده . قبلش هم برو اینستا پیج همایونفر  رو دنبال کن . رانندگی رو خوب اموزش میده  . من دارم با اون یاد میگیرم .  الان تقریبا رانندگیم خوب شده 

منم مثل شما بودم به خواهر خودم سه وونیم میلیون نقد دادم یاد داد بااا حوصله دو روز پیش هم تنهایی رفتم بیرون اولاش پاهام میلرزید

شما هم به یکی از اعضای خانوادت پول بده ببرن چون واقعا هبچکس مفتی کاری نمیکنه

خب خودت آروم آروم یاد بگیر یا با کمک یک دوستی آشنایی یا پدری مادری چیزی  بخاطر رانندگی بلند نب ...

پایه ثابت زندگیه

هر کاری بخوای انجام بدی

اصلا انجام ندی خونه دار باشی باید حتما بلد باشی نباشی کارت لنگه

پایه ثابت زندگیه هر کاری بخوای انجام بدی اصلا انجام ندی خونه دار باشی باید حتما بلد باشی نباشی کار ...

اره ولی اگه شوهر داشته باشی یا دوست پسر یا حتی یکی که ببردت یا بیاره باز بهتر میشه 

ولی به نظرت باید خودکشی کرد بخاطر بلند نبودن رانندگی ؟ 

خب میگم با کمک دوستی آشنایی پدر مادری چیزی یاد بگیر 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️