2733
2739
عنوان

از دست مامانم خسته شدم

109 بازدید | 5 پست

سلام بچع ها من از وقتی ک یادم میاد الان ۲۰ سالمه از ۱۰ ۱۲ سالگیم یادم میاد ک مامانم همیشهههه یا مریض بوده یاافسردگی داشته یا حالش خوب نبوده یا مدام بدنش گرفته یا هی اه و ناله میکنه بلند بلند ک اخخخخخ اییییی اخ خداااا ینی بطور مداووووم صبحا با صدای ناله هاش از خواب پامیشم تا شب ک میخوابم میگم خب اگ مشکلی داری بیا بریم دکتر گوش نمیده اصن کل عمرم تو خونه پدریم در گرو همین حال بد مامانم بوده یککککسره حالش بده😐😐😐من خودم ۱۰ روزه دست راستم از شدت درد نمیتونم تکون بدم حتی ی کلمم نمیگم ولی اصلا مامانم روانیم کرده ازش متنفرم 

کارش فقط اه و نالست وای فلان جام درد میکنه اخ ای دکترم نمیاد

ب خاطر این چیزای مسخره زود عروس شدم نجات پیداکنم خودمم بدبخت کردم

تازه فقط ۴۵ سالشع از ۳۵ ب بعد کازش مدام نالست نمیدونم دیگا چیکار کنم دوس دارم خودکشی کنم 

شما اینجوری هستن مادراتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااینکه کنکور دارم مداممم درحال اشپزی و ظرف شستن و مرتب کردن خونمونم اصلا دست ب هیچی نمیزنه خیلی کم پیش میاد مثلا هرچن ماه یبار خونرو مرتب کنع اونم هی غر میزنه چه خونه شلخته ایهههه چ خونه فلانیه ینی...خستمممم دیوونه شدم

2728
بااینکه کنکور دارم مداممم درحال اشپزی و ظرف شستن و مرتب کردن خونمونم اصلا دست ب هیچی نمیزنه خیلی کم ...

به نظر میاد روحشون خسته است تا جسمشون

اگر درد جسمی بود تو این چند سال کار به جای باریک می کشید

به دکتر اعصاب و روان مراجعه کنند

حق داری روحیه آدم با آه و ناله مداوم کسل میشه

این وسطم حال بابامم بهم زده ینی بابامم خسته شده

پدرم ی ادم بشدت اهل تفریح و خوشی الان من همه زندگیمدن بخاطر مامانم همیشه تو غم میگذره ب طوریکه حتی پدرم با من درد ددل کرد ک اررره من از لحاظ زن انگار ک زن ندارم منظورش رابطه جنسی..

مدام باید نگرلن خیانت پدرمم باشم

همسرمم ادمی نیس ک بش تکیه کنم

دوس دارم خودمد خلاص کنم فقط از خدا میترسم

افسرده شدید شدم دوساله پشت کنکورم