2737
2739
عنوان

ازدواج پایدار چطوریه ؟

170 بازدید | 22 پست

چی باعث میشه یه ازدواج پایدار بشه 

اصلی ترین دلایل طلاق چی بودن از نظرتون ؟ 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اصلی دلیل طلاق میتونه احترام نزاشتن بع حریم شخصی هم باشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

عشق، محبت، احترام، افکار مشابه، اهداف مشترک و ...

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

اصلی ترین دلیل طلاق میتونم‌ اجبار از اول بگم‌

درسته عشق و.. باید تو زندگی باشه‌

ولی خب باید بهم‌بیان یا نه؟

کاربری در تاریخ `1403/01/31`واگذار شده‌'تایپک های قبلو گردن نمیگیرم:)ببین کجا شدم اسیرِ تو؟:) 
2740

میتونه خیانت باشه

وظایف زناشویی انجام ندادن 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

فقر،،، ک تن فروشی رو هم زیاد کرد 

بی فرهنگی در استفاده از مجازی ک باعث خیانت در برخی خونواده ها شد

اعتیاد

بیکاری و بی عاری برخی مردها

پر توقعی ک اونم ی عاملی مجازی بود 

مستقل شدن زن ها ک خیلی خوبه البته و زیر بار زور نمیرن و تو سری خور نیستن ک ب هر قیمتی پای زندگی با هر اسکلی بمونن

مادر شوهر    +++++

محدود کردن زن و مرد توسط همسرشون

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

اقایون نمیدونن بعد ازدواج خانم میشه اولویت اول 

یادشون میفته مادر خواهر دارن

اطراف من همه دعوا ها بخاطر فامیل شوهر هست و شوهری که خیلی چیزا رو بلد نیس

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706