2752
2734
عنوان

ازدواج پایدار چطوریه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 22 پست

دروغ گفتن 

پنهان کاری 

توجه نکردن به خونه زندگی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولیییین و مهم ترینش نداشتن حریم خصوصیه، زوجین متاسفانه همه زندگیشون رو میذارند وسط هر کی یه نظری می ...

پیش هم که نباید حریم داشته باشن 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا
2731

ازدواج پایدار ازدواجی ک انتخاب درست باشه

وقتی انتخاب درست میکنی دیگ به نظر من مشکلی نیست و اینکه خب راستگویی احترام ارزش قائل شدن این چیزا باید باشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چی میشه که یکی که پیش شوهرش احترام داره جدا میشه ؟ 

گاهی با گذشت زمان دید انسان ها به زندگی و خواسته هاشون تغییر میکنه و سعی در تغییر شرایط موجود دارن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
فقر،،، ک تن فروشی رو هم زیاد کرد  بی فرهنگی در استفاده از مجازی ک باعث خیانت در برخی خونواده ه ...

زندگي پايدار مثل يه چند ضلعيه كه اگر هر كدوم از ضلع ها نباشه اين چند ضلعي به وجود نمياد . شرايط اقتصادي بايد خوب باشه . زن و شوهر بايد اخلاق داشته باشن . بايد پاكدامن باشن و نسبت به گذشته ي هم خيالشون راحت باشه . نزارن كسي تو زندگي شون دخالت كنه . به خودشوون برسن و براي هم جذاب باشن و ... . اگر يكي از اينها نباشه همه چيز به هم ميريزه . تو جامعه ي ما كه ازدواج پايدار به اين راحتي ها پيدا نميشه . همه به هم بي اعتمادن . خيلي ها دارن همديگه رو تحمل ميكنن . به خاطر بچه با هم زندگي ميكنن . پشتيبان ندارن كه جدا بشن . شرايط جدا شدن ندارن . ترس از مهريه دادن دارن . ديگه نه راه پس دارن نه راه پيش . اينها هم كه مجبوري دارن همديگه رو تحمل ميكنن در ظاهر زندگي شون پايداره ولي فقط خودشون ميدونن اوضاع چقد خيته . ظاهر زندگي شون مردمو ميسوزونه و باطن زندگي شون خودشونو ميسوزونه . 1% ازدواج ها اون ازدواج خوبه كه همه دنبالشن .