2737
2734

پسرم کلاس سومه با این که خودم قدم تو خانواده مون از همه قد بلندترم  و شوهرمم کوتاه قد نیست ولی پسرم خیلی کوچولو و ریزه میزه است

حتی پس. خواهرم  که دو سال کوچکتره ازش ازاین بلند تره

همه بهم‌میگن چرا قدش کوتاهه خودم دارم دق میکنم

قبول دارم خودمم مقصرم خوب بهش نرسیدم تجربه نداشتم افسردگی داشتم 😭

ولی الان مثل سگ پشیمونم

شربت تقویتی زینک و چند مدل دیگه هم بهش دادم

تو رو خدا کمک کنید اگه رااه حل بلدید 

پسرم بدغذاست و همه مدل غذا اا رو نمیخوره

خو🥲🥲🥲اهشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسرا یهو رشد میکنن نگران چی ای اگه ارثش اوکیه مراقب تغدیه اش باش دلنگران نباش من یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت یک شب خوابیده صبحش دیده داداشش قدش از دوستم بلند تر شده یک نفر دیگه هم تعریف میکرد تا یه سنی از همه کوتاه تر بوده یهو ۱۶ ساله بوده چند روز استخون ترکونده نگرانی نداره نهایتا اگرم خیلی نگران بودی میبریش دکتر دیگه زمانه ای نیست ک نگران این مسائل باشی عزیز دلم 

میشه لطفا تاپیک اخرم رو هم گزارش بزنی؟ فقط چند ثانیه وقت میگیره متشکرم واقعا

بچه منم بد غذاست ..دکتر اطفال دکتر تغذیه و دکتر غدد چیه ببر ببین اول سرچ کن کدوم دکتر ببری بهتره ..هنوز وقت زیاده برای رشد بچه نگران نباش 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740

شنیدم شیر بادام و ترکیب شیر و پودر سنجد عالیه ، در کل نگران نباش من هم پیش از بلوغ خیلی کوتاه قد بودم الان معمولیم

ورزش والیبال و بسکتبال هم خیلی خوبه

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
بچه منم بد غذاست ..دکتر اطفال دکتر تغذیه و دکتر غدد چیه ببر ببین اول سرچ کن کدوم دکتر ببری بهتره ..ه ...

از طب سنتی هم میتونی کمک بگیری ..حجامت برای رشد همانجام میدن یه جا تمیز تو شهرتون پیدا کن مرطب ببر 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
پسرا یهو رشد میکنن نگران چی ای اگه ارثش اوکیه مراقب تغدیه اش باش دلنگران نباش من یکی از دوستام تعریف ...

اتفاقا خودمم بچگیم قدم از همه هم کلاسی هام کوتاه تر بود سن بلوغ که رسیدم یهو جهش رشدی پیدا کردم همه دوستام تعجب کرده بودن خدا از دهنت بشنوه🥲

اتفاقا خودمم بچگیم قدم از همه هم کلاسی هام کوتاه تر بود سن بلوغ که رسیدم یهو جهش رشدی پیدا کردم همه ...

خب دیگه تو یک نمونه بارزش تازه توی دخترا که میگن کم کم رشد میکنن تو خودت استثنا بودی پسرا ک غالبا اینطورن دیگه تصور کن پسرت ان شا الله چی بشه 

تاپیکمو گزارش بزن لطفاااا💗

2706