2733
2739

بچه ها اصلا صداش قطع نمیشه 

داره نوحه میخونه 

با صدای خیلییییی افتضاحی 

مذهبی هم نیست اصلا 

چون دیشب تا ۴ صبح مست کرده بودن

یا صدای خنده میومد یا گریه 😐

داره صداش می‌ره روی مخم

خیلی صدای افتضاحی داره خیلیییی 🥴🥴🥴

مثل صدای پسرایی که تازه به بلوغ میرسن 

خروسی و داغون

یعنی چرا لال نمیشه ؟؟؟؟؟

وای چه خنده‌دار 😂😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رو هواست الان شیشه کشیده احتمالا😂

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2740

😂😂😂😂😂😂😂واییییی

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
شاید الانم مست کرده🙌😂

نمیدونم احتمالا 

دیشب که یکیشون تا صبح داد میزد 

یا می‌خندید یا گریه میکرد 

یهو خواب بودیم فحش ناموسی میدادن

یا یهو داد میزد می‌گفت هرکاری بگی واسش کردم 😐😂

نمیدونم احتمالا  دیشب که یکیشون تا صبح داد میزد  یا می‌خندید یا گریه میکرد  یهو خو ...

😂 مست بود طفلک.... 

. در خواست دوستی رد. /برای حاجت گرفتن تمام نی نی سایت ها صلوات. /من فرشته نجاتم رو در آینه میبینم. 🥰
2706