2737
2739
عنوان

ازدواج سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1811 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه اصن مگه روستایی با شهری چ فرقی داره! من الان خودم شهر زندگی میکنم ولی مادربزرگم روستایی بوده شو ...

من خودمم شهر زندگی میکنم اصلا ربطی نداره تا یکی یه چی میگه  یمی برمیگرده میگه دهاتی به اصطلاح یعنی هیچی نمیدونه! ولی خیلی ازروستایی همه ماشالله تحصیل کرده و خیلی خوب 

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
دهاتی فحشه ؟؟؟؟ یا نشان از ریشه و اصالته؟؟؟؟ فحشاتونم در حد شعورتونه دیگه

دهاتی یعنی هیچی نمیدونه یعنی سطح پایین از نظر اونا که این الفاظ رو بکار میبرن 😑

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2738
من خودمم شهر زندگی میکنم اصلا ربطی نداره تا یکی یه چی میگه  یمی برمیگرده میگه دهاتی به اصطلاح ی ...

دقیقا😂😂😂

هعی چی بگم خواهر 

بعضیا میان نینی سایت فقط عقده خالی کنن 

من خودم اوایل عصبی میشدم ولی الان ازشون میخندم چون درکشون میکنم آخه مریضن 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

الان شما ازدواج کردی یا عقد ؟ چجوریاس 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
دقیقا😂😂😂 هعی چی بگم خواهر  بعضیا میان نینی سایت فقط عقده خالی کنن  من خودم اوایل عصب ...

بزار تا خود صبح ناله کنن 🥆🥆😉

بعضیا شخصیت و شعورشون تا همین حده متاسفانه ! 

دهاتی فحشه ؟؟؟؟ یا نشان از ریشه و اصالته؟؟؟؟ فحشاتونم در حد شعورتونه دیگه

همینو بگو 

توهینم بلد نیستن 🤣🤣

ولشون کن محل نزار عزیزم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
بزار تا خود صبح ناله کنن 🥆🥆😉 بعضیا شخصیت و شعورشون تا همین حده متاسفانه ! 

🙁🙁دقیقا 

2706