2737
2734
عنوان

مدرسمون کافور میده به خوردمون

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 48 پست
این سم بودن مدرسه ها از وقتی شروع شد ک تو کلاسی ک پشه  نر هم نیست مقنعه سرمون بود 😂😂

دقیقا بعدم توگرما توحیاط باید بشینی حتی اصن نمیزارن دراز بکشی یاپاهاتو دراز کنی🤦

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دانشگاه هم کافور دیگه نمیریزن قبلا آره ولی الان نه 

کافور الان یه ماده مخدر حساب میشه 

و قیمتش هم خیلی خیلی بالاست توی نت سرچ کن برات میاره 

دیگه توی دانشگاه هم نمیریزن از بس گرونه چه برسه به شیر مدرسه 

مگه کافور بو نداره اگه میریختن متوجه میشدین دیگه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731
این سم بودن مدرسه ها از وقتی شروع شد ک تو کلاسی ک پشه  نر هم نیست مقنعه سرمون بود 😂😂

تازه من ی بار مقنعه ام از سرم افتاد ی نیم ساعت معلم درباره حجاب و اینکه  ادم باید در هرجایی طبق مقررات عمل کنه حرف میزد

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2738

اره خواهرم حس ششمش خیلییی قویه

روز اولی ک شیر آوردن مدرسه شون گفت توش کافور بوده یک کوچولو خوردم حسن گفت کافوره

دیگه از اون روز شیر نخورد مدرسه تا کم کم بقیع دوستان فهمیدن 

به مدیر شوم اعتراض کردن مدیرشون گفته ن اینجوری نیس  

نه بخدا قشنگ رو شد که تا الان کافور ریختن تو شیرا

شیرزود می بره خراب میشه     

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
ببین دانشگاه هم کافور دیگه نمیریزن قبلا آره ولی الان نه  کافور الان یه ماده مخدر حساب میشه&nbs ...

نمیدونم مدرسه ما چرا داره این کار و میکنه ضرر هاشو تو گوگل خوندم مادرم بفهمه نمیزاره من برم آیت مدرسه 

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
2706