2737
2734

تعبیر خواب جوجه!

خواب میبینم ک جوجها میرن تو لباسم و تعدادشون خیلی زیاده اذیتم میکنن یا زیره دستوپامن یا تو لباسم چندین باره میبینم‌خسته شدم اینقده تو خواب عذاب میکشم ک حد نداره 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیشب خواب دیدم یه مار بزرگ زیر خاکا خدشو قایم کرده خاستم بگیرمش بهم حمله کرد بعدشم بچه هام بغلم بودن فرارکردم چون بمباران شده بود و همه جا پر پلیس بود 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
2740
رزق روزی خیر سود منفعت هست 

اسی مال منم بگو لطفا

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

خواب دیدم از (کسی که دوسش دارم تو واقعیت ولی باهاش تو رابطه نیستم) بچه دارم ی دختر کوچولوی خوشکل و بانمک که یکی از استاد هام خواستگاریش کرد برای پسر کوچولوش (در آینده ازدواج کنن) منم قبول نکردم گفتم (اوورا :اسم دخترم تو خواب) عروس خالشه

خواب دیدم مامانمم سر یه سگ مشکی رو از سنگ نمای خونمون اویزون کرده بعد یه یک قهوه ای روشن که خیلی هم بزرگ بود و اندازه شیر بود و رنگش هم رنگ بدن شیر بود ، اومد پوست سر اون سکه رو کند، خورد ، بعدشم زبونشو خورد، من تو خونمون بودم ولی دستاشو به نرده های اتاقم گرفته بود و با من حرف میزد و تهدید میکرد منم خیلی ترسیده بود، مامانم میخواست بره بیرون گفتم مامان نرو، اما مامانم از خونه رفت بیرون سگه اصلا به مامانم کار نداشت ،فقط با من کار داشت، سگه هم نر بود 

2706