2737
2734
عنوان

پیش همیم ولی یه دنیا فاصلست بینمون

1733 بازدید | 84 پست

سلام دوستای گلم 

منو شوهرم 4 ساله که ازدواج کردیم همدیگرو می خواستیم یعنی ازدواجمون سنتی نبود رابطم با شوهرم خیلی سرده اول بگم که بهم خیانت نمیکنه صبح میره سره کار شب ساعت 9تا 10میاد خونه یه لقمه شام میخوره و تا من دخترمو ببرم بخوابونم اونم خوابش برده اعتراض که میکنم میگه سر کار میرم خسته میشم نه یک کلمه حرفی نه هیچی همش میگه تو غر میزنی منم صبح تا شب تو خونم حوصلم سر میره اونم که میاد انگار نه انگار معذرت می خوام که اینو بگم ولی فقط تو تختمون میاد سراغم اونم که دیگه کم شده میگه خستم تنم نمیکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
توتقصیر نداری من همیشه میگم زنم گردش میخواد درک کردن میخواد همصحبتی میخواد اینا وظیفه ی مرده اگه انج ...

اووووووه انقدر باهاش حرف زدم چشم تو چشمش کلی گریه کردم بهش دیگه به زبون آوردم من به محبت به توجه نیاز دارم از سر بازکنی میگه باشه ولی انگار نه انگار 

صحبت کن گلم اگه میتونه زمان کارش رو کم کنه اینجوری هم خودش اذیت نمیشه هم وقت بیشتری رو میتونین با هم باشین

تو این شرایطی که شما گفتین هر کس دیگه ای هم جای ایشون باشه حوصله هیچ چیزی رو نداره و فقط میخواد استراحت کنه

به امید فردایی زیباتر  

دقیقا ماهم همینیم بااین تفاوت که پسر من دوسال و دوماهشه

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔
2706