2737
2734

کلا ازمونا سخت تر کنکورن...منم این اواخر افت کردم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کلا ازمونا سخت تر کنکورن...منم این اواخر افت کردم

واقعا دارم نا امید میشم کم کم

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
واقعا دارم نا امید میشم کم کم

نه توجه نکن نزدیک کنکور روحیه تو بالا نگه دار خیلی تاثیر داره(یکی میخواد اینارو به خودم بگه😂😪)...سنجش دادی؟درصداتو میشه بگی

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
نه توجه نکن نزدیک کنکور روحیه تو بالا نگه دار خیلی تاثیر داره(یکی میخواد اینارو به خودم بگه😂😪)...س ...

اره سنجش دادم پایه بود اما 

میانگین درصدام 30 بود  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
اره سنجش دادم پایه بود اما  میانگین درصدام 30 بود    

اوم منم تقریبا همین بود فقط زیست55 و ریاضی12....نگران نباش وضعیتمون بد نیس

2738