2733
2734

یه چهره فوق العاده زیبایی داره که عملی هم نیست. البته بینیش رو عمل کرده ولی چهرش چهره عملی ای نیست.

قدش حدود 165 اینا. لاغر. یه پوست عالی داره. صورت قشنگ. چشای سبز و کشیده و ابرو و لب قشنگ.

به شدت خوشگله و علاوه بر اون خیلی خیلی لوند و سرزبون داره.

پولدارم هست تقریبا. و استایلای شیک میزنه همیشه.

و اینکه چون همه جا عزت و احترام داره خیلین با اعتماد به نفس و شوخ و بانمکه.

تا جاییکه خبر دارم هزارتا خواستگار عالی داره. هرجا هم با هم میریم همه جذبش میشن و میان خواستگاری میکنن ازش و ...

بعد داشتم فکر میکردم که این آدم چقدر راه جلوی پاشه.

حتی پروژه میگیره مدل میشه. تو خانوادش با عزت و احترام بزرگ شده و با اعتماد به نفس بار اومده

تازه هیچ راهی هم جلوش نباشه یه شوهر خوب میتونه انتخاب کنه.

درست برعکس من که بخاطر ظاهرم افتادم ته چاه...

معلوم نیست وقتی با همیم چقدر پسرا منو مسخره میکنن.

ولی اون آدم هیچ وقت پشت هیچ دیواری نمیمونه.

چون بخاطر چهرش و سر زبونش همه جا جاش هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اعتماد به نفستو بالا ببر ....چه زیباهایی دیدم که طعم خوشبختی رو نچشیدن 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

میدونی فرق بین تو واون قیافتون نیست. اعتماد بنفستونه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای شنیدن صدای قلب نی نیم یه صلوات بفرستید🤍🌱روزی تمام منتظرا🤍🌱         الهم صله الله محمد وال محمد🤍🌱

انقدر آدم ها بودن خوشگل بودن، خواستگارای زیاد ، تمکن مالی، برو و بیا. آخرش بدبخت شدن، با بدترین زندگی مشترک. 

خدا به آدم خوشبختی و عاقبت بخیری بده، خوشگلی کیلو چند....

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2706