2733
2734
عنوان

ناراحت بچم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه به جاریت گفتی که گذشته، دیگه فکر کردن بهش فایده نداره ولی در کل حتما پیگیری کنید و ببریدش دکتر.‌

من دختر بعد از پوشک گرفتن گاهی شب ها ادراری داشت هر شب زیر دلش رو با روغن سیاهدانه چرب کردم بعد از یک هفته مشکل رفع شد. ولی توصیه شده بود تا یکماه 

2728
2740
بگو چیزی در مورد پوسک و شب ادراری و اینا جلوی بچه نگین چون ناراحت میشه ،، بگو من خودم وسولس دارم وقت ...

من الان سی سالمه 

سه یا چهار سال پیش خواب دیدم لوله خونمون شکسته بعد آب زده تمام فرش و تشک منو خیس کرده منم تو خواب اینقدر خوشحال بودم این آبو میدیدم 

همش توش ورجلا میزدم

تو نگو من شب همونجا کار دادم دست خودمو همه😑

بلند شدم دیدم گنننند زده شده به زندگی🙄😐😂

حالا تو هر سنی اتفاق میوفته استارتر سختش کرده

پوشک زشته برای بچه ۶ ساله تشک شب ادراری بخر یه لایه پلاستیکی زیرش داره ادرار گذر نمیکنه بعدم یا میشوری یا تو افتاب پهن میکنی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من الان سی سالمه  سه یا چهار سال پیش خواب دیدم لوله خونمون شکسته بعد آب زده تمام فرش و تشک ...

😂😂😂😂😂منم باردار که بودم تا ۵ ماهگی شب ادراری داشتم قشنگ خواب خواب بودم یهو احساس میکردم پاهام گرم میشه سریع میپریدم از خواب میدیدم توی خواب ادرار کردم،،،، دکترم رفتم گفت برای بعضی از زنای باردار که توی کودکی شب ادراری داشتن پیش میاد ،،،، یادمه میخواستم شب برم یه جایی که باید میموندم شوهرم میگفت نرو که آبرمونو میبری

2706