2737
2739

سلام دوستان من چند سال پیش دو تا حدیث و رویه زندگیم کردم و تاثیر خیلی خوبی داشت. حالا به این فکر افتادم که اینجا هر کی اون حدیثی که تو زندگیش خیلی کمکش کرده رو بگه بقیه هم استفاده کنن. 

سهم خودم 

"درون زندگی خودتون و با بیرون زندگی کسی مقایسه نکنید." 

«امیرالمومنین امام علی علیه السلام» 

"گمان بد دروغ ترین دروغ هاست" 

«پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله»  

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی/پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم

از کلاس چهارم حدیث امام حسن رو روییه‌ی زندگیم کردم "آنچه برای خود می‌پسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه برای خود نمی‌پسندی برای دیگران هم نپسند"

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از کلاس چهارم حدیث امام حسن رو روییه‌ی زندگیم کردم "آنچه برای خود می‌پسندی برای دیگران هم بپسند و آن ...

قروبنشون برم امام عزیزم.

افرین این حدیث رو هم با اینکه بارها شنیدم ولی فراموشم شده بود

جهاد زن خوب شوهرداری است ؛ اینم حدیثی هست که من سرلوحه کارم گذاشتم 

خییلی عااالی متاسفانه این مورد خیلی کمرنگ شده 

از کلاس چهارم حدیث امام حسن رو روییه‌ی زندگیم کردم "آنچه برای خود می‌پسندی برای دیگران هم بپسند و آن ...

من نمیدونستم از امام حسینه ولی همیشه روم تاثیر گذاشته

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
من نمیدونستم از امام حسینه ولی همیشه روم تاثیر گذاشته

امام حسن فکر کنم کلاس چهارم بودیم تو درس همه جا به نوبت اصلا یه جوری تو ذهنم حک شد که الان تو چهل سالگی انگار دیروز درسشو خوندیم.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

با این حدیث خیلییییییی آروم میشم

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
با این حدیث خیلییییییی آروم میشم

شهید نوری خیلی روی من تاثیر داشت همیشه بهش فکر میکنم

شهید سوسول بهشون میگفتن🥲💜🌻

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
این روزها به دردم می خوره واقعا ممنون 🌹🙏

خداروشکر 

خواهش میکنم عزیزم 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2706