2737
2734
عنوان

امشب خواستگاری خواهرم بود

786 بازدید | 31 پست

پر از حس متناقضم، حالم خیلی بده، میترسم که خواهرم اذیت شه تو زندگی یا آدمایی که نشون میدن نباشن... الان همه فکر میکنن شوهر من خیلی صبور و مهربونه در صورتی که پاچه پاره تر از خودش خودشه... نگران مراسماتش هستم که خوب پیش نره یا باب میلش نباشه و... انقد فکر کردم مغزم منفجر شد... خانواده خوبی ندارم میترسم از چاله بیفته تو چاه😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چقد منفی فک میکنی

مثبت فک کن تا اتفاقای  خوب بیفته 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2738
شما خبر دارین از زندگیشون؟ من جز همسایه ها که صداشو میشنون کسی چیزی نمیدونه

خیلی با سیاسته 

خودش و خانواده دوست و با ادب نشون میده اما ی بار خواهرم دلش پر بود نیگف ی بار ی بحث کوچیک پیش اومد  ب من گف ناراحتی برو خونا بابات  و  بیچاره خواهرم  ک اون موقع حامله بوده  تو راهرو خونه خوابیده  

خواهر من خیلی توداره اصن چیزی نمیگه ما پشمامون ریخته بود اصن باور نمکردیم

2706