2752
2734
عنوان

امشب خواستگاری خواهرم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوخی 🥲 منم یه خواهر کوجیکتر دارم ۱۲ سالشه 🥲 اگه یه روزی خواستگار بیاد براش دلم نمیاد خو شوهرش بدم که من ☹☹بچه درس خونم هست دوس دارم بزرگ شه بجای منی که نتونستمم بتونه .. و از منم موفق تر باشه شوهر چیه اخه 🤕

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
خیلی با سیاسته  خودش و خانواده دوست و با ادب نشون میده اما ی بار خواهرم دلش پر بود نیگف ی بار ...

منم یه بار یازده شب داشت بیرونم میکرد ولی من به کسی نگفتم هیچوقت

2731
اوخی 🥲 منم یه خواهر کوجیکتر دارم ۱۲ سالشه 🥲 اگه یه روزی خواستگار بیاد براش دلم نمیاد خو شوهرش بدم ...

دقیقا منم همین فکرو میکردم که شوهر چیه اصلا یعنی متنفر بودم که میگن خواستگار داره و... ولی چه میشه کرد نمیتونم جلوشو بگیرم که... امیدوارم خوشبخت بشه

منظورت چیه؟ شما به خواهرت حسودی میکنی مگه؟ راستش رمزشون بی فکریه، بی زبونیه بی دست و پاییه

نه عزیزم

اما خواهرم زیاد...مثلا میگفت چون مراسم مهریه برون من خراب شد مال خواهرمم باید خراب شه...معتقده بین من و اون همیشه فرق گذاشتن

اما پدر مادر شما دختری تربیت کردن که نگران خواهرشه از ته دل...دلش میخواد اگه خودشه خوشبخت نشده خواهرش بشه...این خیلی عالیه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
خانم های امثال شما نمونه بارز ی خانم قوی و صبور هستن. هزاران تاسف ک گیر ی ادن اشتباه افتادی 

چی بگم... نمیدونم خدا کی میخاد برام جبران کنه، کل کودکیم تو حسرت گذشت گفتم خودم آیندمو درست می‌سازم اینم آینده 

خدا حفظشون کنه.من خودم یه دختر دارم و ۷ تا خواهر هم دارم اما جونمون براهم در میره خدد رو شکر خیلی هو ...

چقدر عالی من ۷ ماهه خواهرمو ندیدم.. دو تا محله باهم فاصله داریم

نه عزیزم اما خواهرم زیاد...مثلا میگفت چون مراسم مهریه برون من خراب شد مال خواهرمم باید خراب شه...مع ...

واقعا خواهرت عجیبه. من برای خواهرم که هیچ برای عروسمونم همیشه بهترینو میخام. برادرم عقد کرده مناسبتی باشه حتما تاکید می‌کنم دست خالی پیش نامزدش نره یا برای مراسماش همینطور ...

دوتا محله ک خیلی نیست فردا برو یکساعت پیش خواهرت بشین دلت باز بشه

ای خواهر

راهم نمیده خونش چشم دیدنمو نداره

نه خودم نه بچه هام نه شوهرم

از بچگی همین بود...دوسم نداشت

مامانم میگه تقصیر منه شاید من باعث شدم و بینتون فرق گذاشتم و باعث شدم اون انقد از تو متنفر باشه

2706