2737
2739
عنوان

یه رابطه موندگار

62 بازدید | 5 پست

من یه سال با یکی بودم خیلییییییی براش خوب بودما خیلی زیاد 

قیافه و استایلمم خوبه درکل فیس تو دل برویی دارم 

خلاصه یارو کلی بهونه آورد میدونم بخاطر یکی دگ گذاشت رفت 

از طرف دگ من تا همین الانش ک 19 سالمه و پشت کنکورم و دانشگاهم نرفتم هنوز کلییی خواستگار با موقعیت خیلیییی بهتر داشتم حتی از منم سرتر بودن از لحاظ موقعیت و اینا 

همین آخریش ی خواستگار پر و پا قرص که همکار مامانمم بود 

تازه دس بردار نیس ک باشه منتظر میمونم دخترتون بره دانشگاه بعد میایم فعلا اینطوری دس ب سرش کردیم 

با اینکه اکسم ی پسر اس و پاس بود نه اخلاق داشت ن پول ی الکلی بی لیاقت 

الان میدونم لیاقت من خیلییییی بیشتر از اون بوده 

فقط سوالم اینه ک واقعا همه رابطه ها تهش پوچه همشون میزارن می‌رن؟‌

میدونم استایل و اندام و قیافه و خوشگلی و خونواده هرچقد مهمه اخلاقم مهمه خدایی همههههه میگن اخلاقم خوبه 

اصن رابطه موندگار داریم چیزی به این اسم وجود داره اصلا؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه چون تو زیادی خوب بودی رفته  آدما تحمل خوبی زیاد ندارن بالا میارن بخصوص مردا

چجوری یکم بد باشم 

بخدا دست خودم نیس نمیتونم برا کسی ک دوسش دارم و علشقشم بد باشم خیلییییی بده ها مث من بودن خیلیییییی بد 

2728
چجوری یکم بد باشم  بخدا دست خودم نیس نمیتونم برا کسی ک دوسش دارم و علشقشم بد باشم خیلییییی بده ...

کم توجهی به حد و اندازه، اگه دیر ج داد یا سین کرد سختگیر باش زود استی مکن قهر کن گاهی ناز بکن بزار مدام دنبال ات باشه ن تو پیگیر باشی محبت بجا و به اندازه و حفظ فاصله مناسب 

کلا مرد بیشتر مایه بزاره تو همه چیز وگرنه بالانس بهم بخوره میره هر چیم خوشگل و خوب باشی