2737
2734
عنوان

یه رابطه موندگار

63 بازدید | 5 پست

من یه سال با یکی بودم خیلییییییی براش خوب بودما خیلی زیاد 

قیافه و استایلمم خوبه درکل فیس تو دل برویی دارم 

خلاصه یارو کلی بهونه آورد میدونم بخاطر یکی دگ گذاشت رفت 

از طرف دگ من تا همین الانش ک 19 سالمه و پشت کنکورم و دانشگاهم نرفتم هنوز کلییی خواستگار با موقعیت خیلیییی بهتر داشتم حتی از منم سرتر بودن از لحاظ موقعیت و اینا 

همین آخریش ی خواستگار پر و پا قرص که همکار مامانمم بود 

تازه دس بردار نیس ک باشه منتظر میمونم دخترتون بره دانشگاه بعد میایم فعلا اینطوری دس ب سرش کردیم 

با اینکه اکسم ی پسر اس و پاس بود نه اخلاق داشت ن پول ی الکلی بی لیاقت 

الان میدونم لیاقت من خیلییییی بیشتر از اون بوده 

فقط سوالم اینه ک واقعا همه رابطه ها تهش پوچه همشون میزارن می‌رن؟‌

میدونم استایل و اندام و قیافه و خوشگلی و خونواده هرچقد مهمه اخلاقم مهمه خدایی همههههه میگن اخلاقم خوبه 

اصن رابطه موندگار داریم چیزی به این اسم وجود داره اصلا؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه چون تو زیادی خوب بودی رفته  آدما تحمل خوبی زیاد ندارن بالا میارن بخصوص مردا

چجوری یکم بد باشم 

بخدا دست خودم نیس نمیتونم برا کسی ک دوسش دارم و علشقشم بد باشم خیلییییی بده ها مث من بودن خیلیییییی بد 

2731
چجوری یکم بد باشم  بخدا دست خودم نیس نمیتونم برا کسی ک دوسش دارم و علشقشم بد باشم خیلییییی بده ...

کم توجهی به حد و اندازه، اگه دیر ج داد یا سین کرد سختگیر باش زود استی مکن قهر کن گاهی ناز بکن بزار مدام دنبال ات باشه ن تو پیگیر باشی محبت بجا و به اندازه و حفظ فاصله مناسب 

کلا مرد بیشتر مایه بزاره تو همه چیز وگرنه بالانس بهم بخوره میره هر چیم خوشگل و خوب باشی