2737
2734
عنوان

خنده دار ترین خاطره کل عمرت

| مشاهده متن کامل بحث + 29107 بازدید | 29 پست

من پرسنل داروخانه بودم، ی سری ی خانمی اومد گفت ببخشید خانم شیاف بیشتر از دیکلوفناک 50 دارید؟  برا شوهرم میخوام

گفتم بله 100 هم هست

گفت خانم شوهرم شیاف 50 ک میذاره وقتی بلند میشه میفته شیافش

دوستم بهش گفت خانم ببخشیدا ولی بهتره برا شوهرتون در پوش تهیه کنید نه شیاف😂😂😂

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  

به ثانیه نکشید خودشم افتاد من سردم شد گلاب به روتون جیشم یکم ریخت تو دریا که افتادم بعد بهش گفتم وای من جیشم ریخت گفت از ترس گفتم نه دیوانه از خنده و سرمای آب

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دانشگاه سر کلاس یه استادی داشتیم همیشه یه ربع از وقت کلاسم گذشته درس میداد یه دوستامون سر کلاس همه سر ساعت چیزاشو جمع میکرد میزاشت تو کوله پشتیش زیپشو میبست میگفت خسته نباشید استاد یه سری استاده که مرد جوانی هم بود گفت خانم برا چی زیپو میبندی من هنوز کارم تموم نشده یکدفعه بمب خنده منفجر شد

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
2742

یه بار استاد موقع حضور غیاب به جای آقای حیدری گفت خانم حیدری بعد متوجه اشتباهش شد اومد درستش کنه گفت ببخشید جلوتونو ندیدم😂حالا منظورش اسم طرف بود که بقیه بد برداشت کردن و کلاس ترکید

یه بارم اوایل عقدمون بود من و مامانم خونه مادرشوهرم بودیم که یکباره نمیدونم چی شد که مادر شوهرم اصلا یه جور خیلی بد و خنده دار لوله شد افتاد زمین شوهر منم سر مادرش خیلی حساسه منم به خدا کاملا بی منظور هرکس حتی خودمم میفتم زمین اگه دردم هم بیاد میخندم عادتمه تو اون لحظه از شدت فشار خنده تمام پیشونی و گردنم درد گرفت و خودمو نگه داشتم اصلا به مادرم نگاه نکردم که یه وقت بخندم منتظر موندم شوهرم رسوندمون خونه و رفت به محض رفتنش نشستم کف زمین و با یادآوری اون صحنه کلی خندیدم

اوایل عقدمون بود همه تو اتاق نشسته بودیم شوهرم پا تی وی دراز کشیده بود خوابش برد خواب سنگینم هس گرم صحبت بودیم با خواهر و مامان و بچه ها و باجناقها که یکدفعه گلاب به روتون یه صدای بدی از شوهرم بلند شد(باد روده)همه پریدن بالا و از صدا شوکه شدن یه لحظه سکوت برقرار شد و همه تو چشم هم نگاه کردیم و پوکیدیم از خنده شوهرم از خواب پرید و میگفت چی شده بعد که براش تعریف کردم روش نمیشد بیاد خونه مون دیگه

2738
دستت درد نکنه واقعا تو این اوضاع نیاز داشتم یکم حال و هوام عوض شه

خواهش گلم ولی شما برام نگفتین خاطره منم بخندم که😢😢😢

اونوقتا دخترم کوچولو بود با خواهرم بردیم واکسنشو بزنیم یه زنه پشت میز نشسته بود یه سِری سؤال از مادرا میپرسید،از من پرسید حامله نیستی؟گفتم نَه،گفت شَک هم نداری؟من فکرکردم میگه شِکَم نداری؟از رو مانتو شِکَمَمو نشون دادم گفتم چرا دارم ایناهاش،زنه گفت نه میگم شَک هم نداری،خواهرم که از شدت خنده فرار کرد رفت بیرون،منم بزور خودمو نگه داشتم وقتی اومدم بیرون دوتایی مُردیم از خنده

یادمه ابتدایی بودم سر کلاس نشسته بودیم معلم گفت بچه ها کی سنجاق قفلی داره بمن بده؟نصف کلاس سنجاق به دست هجوم بردن سمت معلم،یکی از بچه ها هم میخاست بره پاش گیر کرد به پایه نیمکت دَمَر خورد زمین از زیرش گردو خاک بلند شد،من انقد خندیدم عوض اینکه بلندش کنم😂

تو دانشگاه سر کلاس یه استادی داشتیم همیشه یه ربع از وقت کلاسم گذشته درس میداد یه دوستامون سر کلاس هم ...

واااای خدا مردم😂😂😂😂

با عکس و اهنگ  خودتون فیلم ادیت میزنم...تاپیک اخرمو ببینید 
2706