2733
2739
عنوان

دارم دیونه میشم

125 بازدید | 18 پست

خانواده همسرم به شدتتت اذیتم می کنن هنوز عقد هستم 

تو هر زمینه ایی نظر میدن و نیش و کنایه میندازن 

ظرفیتی برام نمونده از بس حرص و جوش و خود خوری می کنم 

لالم زبون ندارم جواب بدم بعدش یادم میفته چیزی بگم 

مثلا الان دارم بابت این حرص میخورم خواهر شوهرم هیچ کاری خونه مادرشون انجام نمیدن 

الان من ۵ دقیقه نشسته بودم مادرشوهرم گفت پاشو جمع کن 

چکار کنم هیچی نگفتم 

به شوهرم چطور بگم ناراحت شدم   

الان مابگیم توعمل میکنی؟!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگه هستم ولی نیست

اونودخالت نده

اصلا

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

چیزی نذار تو دلت بمونه اگه از الان جوابشونو ندی فکر میکنن بی زبونی سوارت میشن ، اگه شده به شوخی و خنده جواب بده ولی ساکت نمون ، تازه بعدش که خدا بهت بچه داد به اونم حرف میزنن اونوقت تو بیشتر حرصت میگیره ، نذار حرف بخوری با سیاست پیش برو 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چیزی نذار تو دلت بمونه اگه از الان جوابشونو ندی فکر میکنن بی زبونی سوارت میشن ، اگه شده به شوخی و خن ...

نمی تونمم اصن بلد نیستم چون اونا از رو منظور حرف میزنن 

من بخوام مث اونا باشم صدا میلرزه گریه ام میگیره 

۲ساله همینطورم همش میچینم تو دلم 

بعدش که میام خونه میشم گریه یکم خالی میشم

توروخدا یچیزی به من بگید دارم میمیرممممم  همشون روبه رومن اما دارم از حرص وقته گریه ام بگیره

اصلاگریه نکن

بیاهی ازخودم بپرس یکی یکی بگم چی بگی وچکارکنی

اصلاگریه نکن بیاهی ازخودم بپرس یکی یکی بگم چی بگی وچکارکنی

به من بگو 

من بدبخت موندم .شوهرم تو تیم جاری و خواه شوهر ه 

اونا هم محل من و بچه م نمیدن 

حس می کنم دارم با دشمن م زندگی می کنم 

نمی تونمم اصن بلد نیستم چون اونا از رو منظور حرف میزنن  من بخوام مث اونا باشم صدا میلرزه گریه ...

منم عقد که بودم مثل تو بودم حرف خواهر شوهرم نیش دار بود ، ولی با شوخی بیان میکرد ، منم اونموقع جواب نمیدادم ولی از الان منم دیگه گفتم هرررر چی که بگه منم مدل خودش با شوخی بهش جواب میدم ، اولش سخته ولی عادی میشه واست ، اونام چن دفه که ری... بهشون دیگه جرات نمیکنن بهت تیکه بندازن

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706