2733
2734
عنوان

دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 18 پست
آخه با شوخی و خنده گفت نانزد من تنبل ولی بخدا نیستم فقط حرصم میگیره اونا دست به سیا سفید نمیزنن من ...

اولین درس

توتنبلی وکارکردن بلدنیستی

موقع شستن ظروف کلی آب ومایع استفاده کن وبگووسواس داری

دوروبرآشپزخونه روبه لجن بکش😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان بهم بگو چطور حداقل به شوهرم بفهمونم

به شوهرت هیچی نگو

اگرچیزی گفت بگومن اینم

مثلاگفت چی به خانواده ام گفتی

بگوچیزخاصی نگفتم وتودخالت نکن یابروازخودشون بپرس

یاگفت کارکن بگوتوهم بیاکمکم

یاخودت بروانجام بده خانواده تویه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
صدام میارزه استرس زیادی بهم وارد میشه بخوام حرف بزنم  اصن بلد نیستم

باید خونسردیتو حفظ کنی و با ارامش جواب بدی ، مثلا من اون سری فیلم عروسیمو برده بودم خواستم بذارم واسشون ، یکم تاخیر پیش اومده بود خواهرشوهرم توماشین گفت راستیییی فیلم عروسی رو اوردی؟؟ گفتم اره ، گفت چه عجببببب گفتم اگه نیاوردی از ماشین پرتت کنم بیرون (با خنده) ، منم درجا با خنده گفتم عزیزم مگه من بی کسم که پرتم کنی بیرون ، حالاهم کاری نکن فیلمو نذارم هااااا ، همشم لبخند میزدم 😊

2731