2737
2734
عزیزم سن خیلی قشنگ و خوبیه باید شرایط ازدواج فراهم بشه کاپ قهرمانی ک نمیدن تو ایران از ۱۸ سالگی به ...

عزیزم من نزدیک ۲۶ هستم  وخاستگارم کیس خوبیه دوستمم داره ودوسش دارم ولی بخاطر آزمون پیش رویی که دارم میخاستم بگم یه سال صبر کن .از طرفی یه سریا میگن نه   دختر سن کم ازدواج میکنه تو میخای دیرتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من نزدیک ۲۶ هستم  وخاستگارم کیس خوبیه دوستمم داره ودوسش دارم ولی بخاطر آزمون پیش رویی که ...

ببین دوست داشتم ک پسره از اول دانشگاه تا تمام شدن درسش پیگیرش بود و چون واقعا پای ازدواج وایستاده بود براش صبر کرد یکسال یا بیش تر هم طول کشید تا دوستم جواب داد بهش اصلا عجله نکن حرف مردم برات مهمه باشه فرمان زندگیت از دستت می‌ره باهاش صحبت کن ک نامزد بکنین یا صبر کنه 

پسری که دختر کم سن میخواد (شعار : برای پر انرژی بودن) (اصل قضیه : برای رابطه جنسی!!!!!!!) ، بنابراین ...

مرسی عزیزم . در نزدیک شدن به ۲۶ هستم به‌خاطر  شرایط کاری پیش روم میخاستم  به طرفم بگم یه سال صبر کن بعد ازدواج کنیم ولی از یه طرف یه سری حرفا فکرا آدمو ناراحت میکنه

2738
مرسی عزیزم . در نزدیک شدن به ۲۶ هستم به‌خاطر  شرایط کاری پیش روم میخاستم  به طرفم بگم یه س ...

رمز موفقیت : حذف دیگران و نظرات منفی (با توسل به خدا)

بنابراین با روند زندگیت راحت باش و برای خودت زندگی کن

ببین دوست داشتم ک پسره از اول دانشگاه تا تمام شدن درسش پیگیرش بود و چون واقعا پای ازدواج وایستاده بو ...

عزیزم نمیتونیم باهم نامزد رسمی بشیم چون میدونم تمرکز ندارم نمیتونم دوتا کار همزمان پیش ببرم ازطرفی هم باید جایگاه اجتماعیم  حتما بالا ببرم نمیتونم بمونم تو این وضع. برای همین میخاستم صبر کنه.ازطرفی  اینکه سنت میره بالا میره طرف اینا اذیتم‌میکرد

عزیزم نمیتونیم باهم نامزد رسمی بشیم چون میدونم تمرکز ندارم نمیتونم دوتا کار همزمان پیش ببرم ازطرفی ه ...

نترس هنوز دیر نشده تو فامیل ما حتی ۴۰ سالگی هم ازدواج کردند دیر نمیشه اگه بخوادت پات میمونم و صبر میکنه

رمز موفقیت : حذف دیگران و نظرات منفی (با توسل به خدا) بنابراین با روند زندگیت راحت باش و برای خودت ...

ای خواهر بهم میگفتن  کیس خوبت میخای نگه داری اونم میره دختر جوون تر میگیرع اصلا یه حرفایی. 

نترس هنوز دیر نشده تو فامیل ما حتی ۴۰ سالگی هم ازدواج کردند دیر نمیشه اگه بخوادت پات میمونم و صبر می ...

اینقدر بهم گفتن طرف خوبه  حیفه اون میره دنبال یکی دیگه که بهش زن میدن چیزی کم نداره. حالم بد شد شدید. بحث ایندمه نمیتونم الان ازدواج  کنم نشخوار فکری داشت اذیتم میکرد

2706