2733
2734
اصلا دیر نیست  من 24 سالم زیر 27 ازدواج نمیکنم  کسی که میگه دیر تنها هدف زندگیش شوهر بود ...

تو حالمو خوب میفهمی  الان  زندگی آیندم زمانی که بخام  ازدواج کنم ته میکشه. 

ای خواهر بهم میگفتن  کیس خوبت میخای نگه داری اونم میره دختر جوون تر میگیرع اصلا یه حرفایی.  ...

بیخیالشون..

اون چیزی که آدم رو پیر می‌کنه آدمه!!

از آدم های انرژی منفی تا ممکنه فاصله بگیر عزیز دلم ♥️ 

الهی یه قسمت عالی نسیبت بشه ♥️ 🌹 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو حالمو خوب میفهمی  الان  زندگی آیندم زمانی که بخام  ازدواج کنم ته میکشه.

منم همینطور تازه کنکور ارشد دادم 

شاید بخوام مهاجرت کنم 

ازدواج واقعا برا من مانع پیشرفت 

من اصلا خاستگار قبول نمیکنم 

2731
عزیزم تازه اول جوونیته

عزیزم من طرفی  که دوسم داره از لحاظ جایگاه شغلی کاری خیلی خوبه .ولی خودم نمیتونم تایکسال یاکمی بیشتر ازدواج کنم چون آیندم خراب میشه . زمانی که بتونم باهاش ازدواج کنم از ۲۶ سال چند ماه بیشتر دارم. ولی یه سریا باحرفاشون اذیتم میکردن

عزیزم من طرفی  که دوسم داره از لحاظ جایگاه شغلی کاری خیلی خوبه .ولی خودم نمیتونم تایکسال یاکمی ...

همیشه اولویتت خودت باش

اونم اگه واقعا عاشقت باشه یه سال پات میمونه

مردان بزرگ، از دامان زنان کوچک اوج می گیرند🤍✨
اینقدر بهم گفتن طرف خوبه  حیفه اون میره دنبال یکی دیگه که بهش زن میدن چیزی کم نداره. حالم بد شد ...

عزیزم پیگیر باشه برا ازدواج قصدش جدی باشه تازه باید منتت هم بکشه سنی نداری ک میگم قصدش ازدواج باشه آنقدر پیگیری می‌کنه ک ازدواج کنین اگه بخوادت واقعا 

منم همینطور تازه کنکور ارشد دادم  شاید بخوام مهاجرت کنم  ازدواج واقعا برا من مانع پیشرفت ...

من نمیتونم تایکسال خوردی هنوز . بعد طرفم خیلی خوبه . ولی نمیشه الان بعد یه سریا باحرفاشون آدمو اززندگی ناامید میکنن 

2740
عزیزم پیگیر باشه برا ازدواج قصدش جدی باشه تازه باید منتت هم بکشه سنی نداری ک میگم قصدش ازدواج باشه آ ...

چقدرشما خوب گفتی.واقعا حالم بد بود. بنظرتون به طرفم چجوری بگم؟ که  متوجه شه منو میخاد بایدصبر کنه .

همیشه اولویتت خودت باش اونم اگه واقعا عاشقت باشه یه سال پات میمونه

نمیدونم چجوری بهش بگم که بفهمه باید صبر کنه خودش میگفت خودت اذیت نکن اشتباه  میکنی میخای ادامه بدی دیگه. درصورتی که اون نمیدونه من زندگیم فکرم چیه. 

بیخیالشون.. اون چیزی که آدم رو پیر می‌کنه آدمه!! از آدم های انرژی منفی تا ممکنه فاصله بگیر عزیز دل ...

قوربونت برم.نشخوار فوری گرفتم از بس فکر کردم  گفتم امشب تصمیمم میگیرم بهش خیلی جدی میگم . میخاد بمونه پام نمیخاد بره

چقدرشما خوب گفتی.واقعا حالم بد بود. بنظرتون به طرفم چجوری بگم؟ که  متوجه شه منو میخاد بایدصبر ک ...

بگو که هدف مشترک مون جز ازدواج این باید باشه ک هر دو مون به هدف های شخصی مون برسیم و برنامه های خودمون هم داشته باشیم به همین سادگی