2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و نامزدم هر دو ۲۱ ولی خب هنوز تازه آشنایی رسمی شروع کردیم تا بریم زیر سقف ۲۴ شده دیگ

اره دیگه برا همه نمیشه یه نسحه پیچوند بعضیا تا 35 سالگی هم به بلوغ عقلی نمی رسن

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2742
اره دیگه برا همه نمیشه یه نسحه پیچوند بعضیا تا 35 سالگی هم به بلوغ عقلی نمی رسن

اره درسته سنش کمه ولی خب از لحاظ عقلی از یه مرد ۴۰ ساله بهتر میفهمه ماشالله بهش😁

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
اره ولی اینکه میگن پسرا دخترای کم سن تر میخان آدم ناراحت میشه

پسری که دختر کم سن میخواد (شعار : برای پر انرژی بودن) (اصل قضیه : برای رابطه جنسی!!!!!!!) ، بنابراین دعا کن یه آدم درست و حسابی که سن و سال دغدغه اش نیست و بیشتر به شخصیت و شعورت پردازش می‌کنه نسیبت بشه حتی اگه به جای ۲۶ سال ۴۶ سالت هم بشه!!

از زندگیت لذت ببر و همه چی رو بسپار به خدا♥️

2740
بنظرم زمانی یکی میاونه ازدواج کنه که مستقل باشه و دستش تو جیب خودش باشه و به بلوغ فکری رسیده باشه زن ...

مستقلم ولی چون میخاستم ادامه تحصیل بدم دارم میرسم به ۲۶ حس پیری میکردم

مرسی عزیزم .والا حالم بد شده بود من میخاستم  ادامه تحصیل بدم  همش میترسیدم از سن اینکه آدم ...

عزیزم سن خیلی قشنگ و خوبیه باید شرایط ازدواج فراهم بشه کاپ قهرمانی ک نمیدن

تو ایران از ۱۸ سالگی به همه میگن دیر شده اصلا هم دیر نیست یادمه تو سن منم همه از این حرف ها میزدن و میزنن

2706