2733
2739
عنوان

من از شما تشکر میکنم ۲

135 بازدید | 16 پست

حالا که هوا گرم شده

از اینکه تو خیابونا بو عرق نمیدین 

هر روز دوش میگیرین

از بادی اسپلش مام و عطر استفاده میکنید

هر روز مسواک میزنید

و به بهداشت شخصیتون بیشتر از قبل اهمیت میدین

و مدفوع حیوانات خونگیتونو از تو خیابونا جمع میکنید

من از شما تشکر میکنم

شما خیلی با فرهنگ و با شعورین

به این تشکر نیاز داشتم 

دیروز اینقدر عطر و بادی اسپلش و مام خریدم کارتم خالی شد😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😂😂😂دقیقا 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
تشکر میکنم ۳ کی منتشر میشه؟ اینا احتیاجی به تشکر نداره وظیفه شخصی همس

خیلیا انجام نمیدن 

توی دانشگاه دوتا پسر با تیپ های آنچنانی ردیف جلوم نشسته بودن اینقدر بو میدادن که منو دوستم حالت تهوع گرفتیم یه شیشه عطر اسکوپ همرام بود خالیش کردم باز فایده نداشت

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740
❤️😃شما خیلییی با شعوری تبریک میگممم

🫠💖😂

من اگه اینارو نخرم یکچیزی تو زندگیم کمه

البته چون پوستم حساسه در به در همش دنبال برندای مختلفم😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خیلیا انجام نمیدن  توی دانشگاه دوتا پسر با تیپ های آنچنانی ردیف جلوم نشسته بودن اینقدر بو میدا ...

بدتر از این اینه که بوی عرق میدم روشم عطر میزنن 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
خیلیا انجام نمیدن  توی دانشگاه دوتا پسر با تیپ های آنچنانی ردیف جلوم نشسته بودن اینقدر بو میدا ...

وای وای پیاده رو های باریک تو تهران ادم میخواد رد شه بعضی وقتا خفه میشه از بوی عرق

تو مترو

اتوبوسا

🤕🤢

بدتر از این اینه که بوی عرق میدم روشم عطر میزنن 

اینا همونم نزده بودن 

من یه شیشه عطر توی هوا خالی کردم بلکه بوی عرق اونا کمتر بهم بخوره ولی بی فایده بود

وای وای پیاده رو های باریک تو تهران ادم میخواد رد شه بعضی وقتا خفه میشه از بوی عرق تو مترو اتوبوسا ...

واقعا نظافت مهمترین چیزه 

از زیبایی و همه چیز مهمتره 

ولی میبینی طرف کلی ژل زده و کرم و ارایش غلیظ 

اونوقت بوش تا صد کیلومتری میره

2706