2733
2734

و پایین کردم ی زانوم بعضی وقتا درد میگیره و یجوری میشه 

چکار کنم خوب بشه؟ نگید برم پیش متخصص چون نمیتونم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنها راهت تعویض خونه هست وگرنه زانوهات نابود میشه

مجردم خونه خودمونه 😖

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
پماد رزماری از داروخونه بگیر برای دردهای عضلانی ومفصلیه

مرسی عزیزم 

اگ تق تق میکنه با دنبه اب شده و خرما و زردچوبه ضماد درست کن یعنی قشنک چرخشون کن باهم بعد بزن ب زانوهات با نایلکس دورشون بپیچ شبا بعد یکی دوساعت بشور

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
ما دوساله نو آپارتمان هستیم طبقه ۴ ۸۰ تا پله

حتما بالا پایین زیاد نمی‌کنید 

من روزی صد دفعه میام و میرم 

اگ تق تق میکنه با دنبه اب شده و خرما و زردچوبه ضماد درست کن یعنی قشنک چرخشون کن باهم بعد بزن ب زانوه ...

مرسی عزیزم برا چی خوبه ؟

مرسی عزیزم برا چی خوبه ؟

برای زانو دردت تق تق کردنش ،،،تقویت میکنه زانوتو استحکام میده غضروفارو ولی باید مداومت کنی 

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️