2733
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345052 بازدید | 924 پست
تمام متنا روخوندم حالامن فقط یک جمله میگم شما هیچ کدوم خونواده شوهر یک روزتحمل نمیکنید فقط میان دایه ...

این بچها از بچگی بزرگ شدن با استاتر چه ربطی داره الان جزئی از یک خانواده محسوب میشن 

خانواده شوهر و خانواده زن نداره 

بچه بودن بزرگ شدن سر یک اختلاف نظر میشه بچه رو سلاخی کرد بنظرت دست خودش بوده شرایط زندگیش مطمئن باش اون بچه ها بیشتر از همه معذب میشن

حالا لجبازی بچها تا یک سنی هست من خواهرزادم هروز بیست دفعه داریم باهم راپونزل و قلم جادویی میبینیم 

دیشب بهم گفت بی تربیت برو خونتون چون گوشی ندادم بهش خوب من میتونم بزنم تو صورتش بگم حرف اضافه نزن؟!

عزیزم الان اکثرا دارن میگن بزرگه هم که ۱۸سالشه بچه هست خب استارتر هم وقتی ۱۷ سالش بوده ازدواج کرده، ...

خیلی خب ماهم میگیم زحمت کشیدی لطف کردی هدرش نده اجرشو. اگه ممکنه خونه دو طبقه اجاره کنن. استاتر شرایط سختی داره اما خب اون دوتا هم نمیشه آواره خیابون بشن یا اینکه مدام دلشون بشکنه. آخه میدونسته بچه ۱۱ ساله داره دروغ میگه گفته لعنت بر مدر و مادر دروغگو. خب خدایی استاتر دیگه اندازه ایی که بدونه این فحش جیگر اونا رو آتیش میزنه بزرگ هست‌ اصلا اون مدر مادر بدبخت زیر خاک چرا باید لعنت بشن.  تنها راهشون شاید جدا زندگی کردن باشه توی یه ساختمون دو طبقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۷ سالم بوده ازدواج کردم و هیچوقت هیچ کوتاهی نکردم خودشم میگن همیشه تا اینکه دخترم ب دنسا اومد ...

بابا بچه ان بخدا 

گناه دارن همه کس اونا شمایی 

تو رو خدا به نظرات منفی توجه نکن اونا مگه کیو دارن اون کوچیکه احتمالا حسودی می‌کنه و مهر و محبت مادری و پدری ندیده که لج می‌کنه اون بزرگه هم سنی نداره که خواسته مثلا به حمایت آبجی کوچیکش در بیاد 

دلم گرفت براشون 

تو خانمی کن عزیزم یه چیزی بوده یکی اون گفته دوتا شما گفتی 

تو رو خدا دیگه نگو که سربار شمان مخصوصا پیش بزرگه گناه داره 

بچه ها تو این سن بیشتر از هروقت دیگه نیاز به محبت و توجه دارن سن شون ایجاد می‌کنه منم تو ۱۸ سالگی همش بحث و دعوا داشتم لج میکردم 

بیشتر هواشو داشته باش بزار فکر کنه خانواده داره و می‌تونه روی شما حساب کنه💕

2728
این بچها از بچگی بزرگ شدن با استاتر چه ربطی داره الان جزئی از یک خانواده محسوب میشن  خانواده ش ...

ببین شماالان جای استارت بودی این زندگی قبول میکردی معلوم نه هیچکس خونوادشوهرچه بزرگ چه کوچیک قبول نمیکنه مطمعن باش عمرا 

عشق فقط حیدرامیرالمومنین💖
تمام متنا روخوندم حالامن فقط یک جمله میگم شما هیچ کدوم خونواده شوهر یک روزتحمل نمیکنید فقط میان دایه ...

من واضح میگم تحملش سخته. اما چند بار تاکید کردم چون این دو بچه یتیمن به عنوان خواهر شوهر نگاشون نکنه. تا برای خورشم راحت تر باشه. مثل خواهر خودش بچه خودش نگاشون کنه. وگرنه بله کسی نمیتونه مدام با خانواده شوهرش زندگی کنه

توهینی نکردم گفتم شما اگه پدر و مادرتون بود اون خرجتون میداد برادرت وظیفه ای نداشت ک میگید وظیفشه ا ...

چی میگی تو؟

الآنم پدرومادرشون داره با حقوقی که براشون گذاشته خرجشونو‌ میده!

مگه تو از جیبت میدی؟

بعدم ببین الان زنا میرن زن مردای پیر میشن که حقوقشونو بگیرن ممکنه برادرشون از رو برادری داره نگهشون می‌داره ولی تو در راهه رضای خدا موش نمی‌گیری

یعنی حاضرم قسم بخورم اگه ورشکست نکرده بودین یک دقیقه هم نگهشون نمیداشتی

مشخصه خیلی زبون درازی

حقوق مال برادرتونم هست

خدا پدرومادرتو لعنت کنه

وظیفه پدرومادرتون بوده که جمعتون کنن

تو این جا داری یک جوری داستان رو تعریف میکنی که همه طرفتو بگیرن و اینارو میگی خدا می‌دونه در واقعیت چی به سر اون دو دختر مظلوم میاری

ببین شماالان جای استارت بودی این زندگی قبول میکردی معلوم نه هیچکس خونوادشوهرچه بزرگ چه کوچیک قبول نم ...

بله قبول میکردم 

من انسانیت و قبول دارم 

الان تو خارج از کشور بازیگر انجلینا جولی بچه سیاه پوستی که به فرزند خوندگی گرفته براش کم نمیزاره

این زندگی شبیه دومینو میمونه با هر دست بدی با همون دست پس میگیری

خوب استارتر شرایط و میدونسته ازدواج کرده همسرشم شرایط مالی خوبی داره مطمئنا این جر و بحث ها بخاطره تغییر هورمون استارتر و به سن بلوغ رسیدن اون بچه هاست که با یک مدیریت خوب میشه مثل روز اول خوب و خوش کنار هم زندگی کنن 

شمام سعی کن همه رو تشویق ب کار خوب کنی 

2740
بله قبول میکردم  من انسانیت و قبول دارم  الان تو خارج از کشور بازیگر انجلینا جولی بچه سی ...

همتون فقط حرف میزنیدحق میدین خواهرشوهراش نمیدونین بیچاره خودش هزاردرد دارازخونواده رانده شده

عشق فقط حیدرامیرالمومنین💖
همتون فقط حرف میزنیدحق میدین خواهرشوهراش نمیدونین بیچاره خودش هزاردرد دارازخونواده رانده شده

شما وقتی دغدغه‌ت گوزیدن همسایته ک براش تاپیک میزنی

نشین نصف شبی با من بحث کن 

دو طرف حق داشتن 

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

کی گفته حقوق پدر ارث میرسه به پسر حقوق پدر به دختر مجرد میرسه ولی پسر مجرد هم باشه بعد سن قانونی هیچی بهش از حقوق پدرش نمیدن لطفا دیگه نگو بهشون اون پول به حساب شخصی خودشون به طور مساوی واریز میشه یا به حساب قیم اونا

۸ تومن حقوق همه بازنشسته های تامین اجتماعیه. یه سرچ کن متوجه میشی.  پدر من ۸ تومن حقوقشه. باهاش ...

آفرین خرس گنده خجالت نکشیده با دختر کوچک سر نوتلا دعوا کرده بعدم داد زده گوه بذارم تو یخچال پنج دقیقه بعد نیست 

اخرم‌ میگه من حاملم خب عزیزم اگر این قدر شرایط زندگیت بده بچه دومت چی بود 

2706