2737
2739
عنوان

خودکشی زن باردار

1249 بازدید | 81 پست

بچه ها اسلام 

آرامش دیگه ندارم باردارم شبها تا سه بیدارم وسطش کلا بیدار میشم هی ساعت ۵با طپش قلب و اضطراب یهو میپرم و کل روز بیدارم 

از وقتی خیانت همسرم ک عاشقش بودم و اونم ادعای عاشقی داشت فهمیدم 

هیچ پیامی بینشون نزاشته همشو پاک کرده 

من همش میگم در مورد چی حرف میزدن اونم ساعت سه شب 

بنظرتون حقم نیس بدونم دست و پام یخ میکنه یهو 

من چی کم داشتم مگه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم آروم باش بسپر ب خدا سوره ی ملکو بخون 🙃❤️مثل اب رو اتیشه 

برات دعا میکنم ...تو یه آدم مستقلی صرف نظر از پدر و مادر و شوهر وجود داری برا خودت زندگی کن

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
2742

اون خیانت کرده 

تو چرا خودتو بکشی ؟ 

ارزشش رو نداره عزیزم ارزشش رو ندارن مردا که بخوای همچین کاری کنی

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2740

لعنت به مرد خائن کثافت یاد دو سال پیش خودم افتادم وقتی خیانت شوهرم و فهمیدم افسردگی فوق شدید گرفته بودم جوری که خودکشی ناموفق داشتم هر چند شوهر من هرگز اعتراف نکرد گفت برام پاپوش دوختن فهمیدم مثل سگ دروغ میگه تو چجوری فهمیدی؟

درخواست دوستی رد میکنم 
خیلی حالم بده الان یکماه و خوردی گذشته چرا من آروم نمیشم اخه

منم پنج ماه ک گذشت آرامش گرفتم ولی الان همسر سابقم ب معنای واقعی خدا زمینش زده...

صبر کن خدا وعده ی الکی ب کسی نمیده

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱

فک. نکن افکارشیطانی شاید درست نباشه بهت بگم ولی می دنی خودکشی کنی یه راست میری جنهم به جای اینکار برو نماز بخون قرآن گوش بده اینجاخیلی فضاش منفی شده حامله هستی حساس شدی 

میدونم شرایط سختی داری 

ولی الان شما فقط متعلق به خودت نیستی، متعلق به اون بچه ای که توی شکمت هست هم هستی، شما دعوتش کردی به این دنیا باید به سلامتی به دنیاش بیاری و بزرگش کنی، حق مادری کردن رو از خودت و حق زندگی رو از بچه ات نگیر 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
لعنت به مرد خائن کثافت یاد دو سال پیش خودم افتادم وقتی خیانت شوهرم و فهمیدم افسردگی فوق شدید گرفته ب ...

من سه تا پیام بلاک شده و ۳۸تا تماس بلاک شده دیدم ازش 

دیدم دختره تهدید کرده 

و ب شوهرم گفتم خود دختره  زنگم زده اعتراف کن 

هر چند ک کلی دروغ تحویلم داد

2706