2733
2739

سلام شب بخیر اومدم داستان بحث امروز خودمو خاهر شوهرم رو بگم

من ۶ ساله ازدواج کردم و ی دختر ۵ ساله دارم و الانم ۵ ماهه باردارم

بخاطر اذیت های پدرم و مشکل های مالی ک داشتیم مجبور شدم ازدواج کنم و از اون خانواده خلاص بشم

من موقعی ک ازدواج کردم قبول کردم ک خاهرشوهرام باهام زندگی کنن یکیشون اون موقع ۱۲ سالش بود الان نزدیک ۱۷-۱۸

یکیش ۵ سالش بود الان ۱۱ سالشه

و دخترای بدی هم نیستن منم مهربونم اصلا لج باز نیستم ادم عقده ای هم نیستم و بجان مادرم خدا بچمو بکشه اگه دروغ میگم  از خاهرای خودم بیشتر بهشون میرسیدم و هر روز میبردم مهد ویش دبستانی دختر کوچیکه رو هر روز ۷ صبح

ولی الان نمیتونم بچه خودمو ببرم حوصلشو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از الان غصه بخورم یا قضیه اوکیه؟؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2728
2740
لایک کنید ک مطمعن بشم هستید همشو از قبل تایپ کزدم

پس دشوهر و مادرشوهرت

ایا غیر از همسرت بزرگتر دیگه ای هم بود یا خیر

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

خلاصه این دختر کوچیکه خیلی با دختر من لج میکنه وحشتناک حتی از بدو تولدش

دختر من اگه میره سمتش هی هووف و پوووف میکنه بهش اهمیت نمیده از عمد کاری میکنه جیغش در بیاد

منم هی حرص میخورم بخصوص الان ک باردارم

2706