2737
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345338 بازدید | 924 پست

جات نیستم شاید نتونم درکت کنم

ولی اونم بچست و مهر مادر ندیده

فکر کن اونام بچه هاتن

بزرگ میشن جونشون برا هم در میره باور کن

خودتو قاطی نکن تو دعوای سخته احساس مادری شاید نزاره ولی اگر فکر کنی اونم بچته شاید بهتر بشه کنار اومد

نمیتونی یه تلویزیون دیگه تهیه کنی حتی کوچیک

بچه ها واقعا با تلویزیون ساعتها سرگرم میشن

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

اگه تو خونه بابات بودی من میومدم اونجا اونوقت من اومده بودم پیش شما

ولی بدون الان شمایت ک اینجایت

دیدم گفت حقوق بابام(  حقوق مرحوم پدر شوهرم ماهی ۷و ۶۰۰ بوده امسال عید افزایش  داشته دقیق نمیدونم چقده)

منم گفتم حقوق بابات خرج خودتون میشه

ماهی ۵۰۰ کرایه سرویسته ماهی حدااااااقل ۱ تومن خرج خوراکی مدرستونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

پس موادغذایی اب برق گاز اینا چیییی

گفت خرج ما ماهی ۱ تومنه بقیشو شما میبریت اصلا وظیفشه

گفتم شوهر منم سهم داره بعدشم وظیفه برادر نیست وظیفه پدر و مادرتون بوده

دیدم گفت خوبه این حقوقم هست ( شوهرم نمایشگاه ماشین داره و درامدش خوبه ولی یک ساله ک ازمون کلاهبرداری کردن۳ میلیارد و وضعمون تعریفی نیست)

با لحن بد و صدای بلند ک چته چرا همچین میکنی چکار با خاهرم داری گفتم کاریش ندارم اونه هی داره لج میک ...

خودت چند سالته عزیزم بارداری حساسی ولی اون فقط ۱۱ سالشه بچه است داره وارد سن بلوغ میشه بزرگ هم نوجوون الان و کمبود دارن لطفا درکشون کن من بچه خواهرای خودم یکیشون ۱۱ یکی ۵ ساله مدام باهم کل کل دارن طبیعیه بزار باهم حل کنن طرف نگیر‌دوست میشن باهم مادر کن براشون 

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟

بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت حقوق بابا ب پسرش میرسید

دیدم گفت ما براتون منفعت داریم من دیگه داشتم سکته میکردم فقط دختر کوچیکم برام اب میورد جونمو میخرید منظورش این بود ک برای ما عیدونه میارن( دایی ها و بابابزرگش مثلا سالی یک تا دو میلیون براشون عیدی میارن)

گناه دارن منت سرشون نزار تورو خدا اون حس کرده بی کسه از خواهدش دفاع کرده برو از دلش دربیار اونا یتیم یسیرن بی کسن پناهشون همین خونس بگو مادر دخترم دعوا میکنن ولی من دوست ندارم بچم عصبی باشه خواهرت بچه بزرگ منع

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا

خیلی سخته ولی اجر چندسالتو خراب نکن

اما خودتم کم سنی 

شوهرت چه میکنه

این حجم از سختی برای همتون زیاده

خدا به همتون کمک کنه واقعا بزرگ منشی میخاد تا بحث پیش نیاد

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2706