2752
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345509 بازدید | 924 پست
پس موادغذایی اب برق گاز اینا چیییی گفت خرج ما ماهی ۱ تومنه بقیشو شما میبریت اصلا وظیفشه گفتم شوهر ...

اسی چرا گفتی وظیفه ی پدرومادرتون بوده!این چه حرفیه که زدی گنا دارن بابا بچن

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

عزیزم حقوق پدر شوهرت الان شرعی و قانونی برای دخترای مجردشه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2731

اها یادم رفت بهتون گفتم خاهر کوچیکه ارایش غلیظ کرده بود ۱۱ سالشه سایه و ریمل و رژ و کرم

دختر منم دیده بودش میگفت منم ارایش میخام

منم گفتم به خاهرشوهرم گفتم عزیزم شما فعلا کوچیکی با ارایش بخدا زشت میشی موها صورت پیدا میشن اخه خیلی پر موعه

ولی بدون ارایش خیلی خوشگل تری

رفته بود ب خاهرش گفته بود زن داداش گفته با ارایش مثل جن میشی

اسی میدونم عصبی هستی ولی ما خودمون بچه های تو اون سن داریم با هم که نمی‌سازند با ما هم همونجوری برخورد می کنن

کلا بچه های این سنی طلب کارن

کمی آرومتر برخورد کن هم برای خودت هم برای اونا

🖤 

دوستان من خودم ۲۴ سالمه

شوهرم ۲۷

اعصابم خرابه با وضع بارداری

هزار بار دخترمو زدم سر اون

اکثرا هم اون مقصر بوده ن دخترم

بگید چکار کنم موضوع رو با شوهرم در میون نذاشتم

نمیدونم چ کنم تورو خدا یکم ارومم کنید عصبی شدم گردنم درد گرفته

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

حقوق پدرشوهرم اصلا سهم شوهرتون نیست حقوق به دختر مجرد یا طلاق گرفته و بی سرپرست می رسه پسر حتی مجرد باشه بالای ۱۸ سال قطع میشه

واقعا چقدر راحت دارید قضاوت میکنید .شاید داستانو از زبون خواهر شوهره میشنیدیم شاید اون تاپیک میزد یه جور دیگه فکر میکردیم به اونم حق میدادیم .من نمیگم حق با استارتر نیست ‌دستش درد نکنه بزرگشون کرده اما انقد نظرای منفی نذارید بنزین رو اتیش نشید