2737
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345051 بازدید | 924 پست

دختر منم بچه است حالیش نیست شاید بره مثلا از عمد بهش بگه کنترل رو بده من کارتون ببینم

و دخترم بعد از چند دقیقه از جلو تلویزیون پا شه

تمام لجی اگه دخترم کنه فقط همینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا امروز دقیقا دخترم رفت کنترل رو ازش گرفت منم گفتم عیبی نداره بهش بده دیدم بهش نمیداد هی دستشو میبزد بالا اینور اونور ک دست دخترم نرسه منم یکم صدامو یک درصد بالا بردم گفتم بسه بهش بده تو الکی داری شبکه ها رو عوض میکنی خب بذار کارتونش رو ببینه

دیدم داد زد رو دخترم ک بیااااا بگیرش

منم گفته چته یواش تر این بچه است حالیش نی

دیدم بلنننند گفت نمیتووووونم و با چشم غره و پلک تند تند زدن هی داشت نگاه میکرد

کلا چیزی بهش میگی ی جوری نگات میکنه روشو میکنه اونور ک خودم عجبم میاد

2731

منم بهش گفتم فحش ک بهت ندادیم گفتیم کنترل رو بده

مثلا دخترم بهش میگه قاشق بده میاره میکبونش جلو دستش کافر دخترم میگه یواش تر بدش دستم

خاهرشوهر بزرگه ۱۷-۱۸ ساله صدارو از تو اتاق شنید اومد بیرون

خدا جواب خوبی هاتو میده شک نکن شما ادم بزرگی هستین 💚

انشالله خدا کمکت کنه 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2740

با لحن بد و صدای بلند ک چته چرا همچین میکنی چکار با خاهرم داری

گفتم کاریش ندارم اونه هی داره لج میکنه

دیدم گفت تو باهاش لج میکنی من همیشه زیر نظر دارم هیچوقت با ارومی باهاش حرف نمیزنی تو ازش حرص داری

چرا اون روز بهش گفتی نوتلا نخور( من برا بچه ها نوتلا گرفتم از اون خوبااااا ی دونه کوچیکم برا خودم ،گذاشتمش تو یخچال بع  چند روز دیدم اومده خوردش من بادارم شاید دلم نخاد اون لحظه بخورم) منم گفتم براتون خریدم اونو برا خودم گذاشتم برا شما خو گرون خریدم برا خودم ارزون

بعدشم بهش گفتم از دستت نمیشه چیزی گذاشت تو یخچال هر گهی تو یخچال باشه ی لحظه نمیمونه

من منکر حرفام نمیشم اصلا این کلمه گه رو هم گفتم

دیدم گفت ما از دست تو جرات نداریم بریم تو یخچال هی نگا دستمون میکنی همه چیزو قایم میکنی(من مگه اجیل یا شکلات رو وردارم برا مهمون)

اون روز داشتم خرما میخوردم هی داشتی نگا میکردی حرص میخوردی جون داشته جونت رو میخورده

من فقط با تعجب نگا میکردم گفتم این حرفا چیه میزنی خجالت بکش اون حرفاشو با جیغ میزد من خو دستو پام داشت میلرزید دهنم خشک شده بود😕

گفتم این تصورات خودته

هر چیزی ک تو یخچاله یا دختر خودم میخورش با دختر کوچیکه

2706