2737
2734
عنوان

شناسنامه المثنی +طلاق

166 بازدید | 21 پست

بچها  شناسنامه خواهرم گم شده میخواد بره اقدام کنه  المثنی بگیره  یه بار طلاق گرفته  میگه نمیخوام دیگ اسم اون شخص و مهر طلاق تو شناسنامم باشه  ، تو شناسنامه المثنی اینارو میشه پاک کرد؟؟ 

آرامش فقط آغوشش ❤️🫂  🤍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

تا جایی که میدونم اگر خواهرتون دوباره عقد کرده باشه میتونه بره شناسنتمه اصلی رو بدون اسم طرف سابق بگیره.اگر دوباره عقد نکرده باشه المثنی بگیره فکر کنم اسم طرف نیست دیگه

.نمیدونم دقیق

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
اگه بچه نداشته باشه نمی زنن اسمشو

نه دختر خاتع ب من بچه هم داشت پاک کردن و بچه رو هم گفتن بمونه گفت اره

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
تا جایی که میدونم اگه نامه پزشک قانونی ببره که باکره س میتونه مثلا اینایی که تو عقد جدا میشن

خب از طرف دیگ جداشده  چرا باید اسم نفر قبلی تو شناسنامش باشه؟ 

آرامش فقط آغوشش ❤️🫂  🤍💜
2706