2733
2734
عنوان

شناسنامه المثنی +طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 21 پست
خدایا کاش اینطوری باشه  ،

البته الان شوهر حذدهغ شاید ب خاطر اینکه شوهر داره الان اینکار رو کردن ک نتمننه خودش دو مجرد جا بزنه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دختر خاتع ب من بچه هم داشت پاک کردن و بچه رو هم گفتن بمونه گفت اره

واا یه چیزایی میگید آدم شاخ درمیاره.

اسم بچه رو ازش پرسیدن که بمونه یا نه مگه دلبخواهیه؟!!

نمیشه اسم فرزندو از شناسنامه والدین پاک کرد

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
واا یه چیزایی میگید آدم شاخ درمیاره. اسم بچه رو ازش پرسیدن که بمونه یا نه مگه دلبخواهیه؟!! نمیشه ا ...

چون مادر هست و حضانت ندارع ازش پرسیدن و الان شوهر داره،،منم تعجب کردم ولی خودش گفت دروغ ک ندارن بگه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
چون مادر هست و حضانت ندارع ازش پرسیدن و الان شوهر داره،،منم تعجب کردم ولی خودش گفت دروغ ک ندارن بگه& ...

دروغ گفته عزیزم.در هیچ صورت نمیشه اسم فرزندو از شناسنامه والدین پاک کرد نه پدر نه مادر

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️