2733
2734

همون اول بگم اصلاااا به روی بچم نمیارم

حتی همیشه تشویقش میکنم و بهش میگم ک عالی هستی و خوبی و …

ولی تو دلم غوغاست

امروز تولد دخترم بود همکلاسیاش رو دعوت کردم 

بعد ک تولد تموم شد و چند تا ‌دوستاش فقط موندن حوصلشون سر رفته بود گفتم بیاید پا تخته اینطوری باهاشون درس کار کر‌دم

قبلا تو تاپیک هام گفتم ک بچم ضغیفه و من همههه جا بردم 

چقد بچه معمولی داشتن خوبه 🙁 اینکه با کار کردن درس ها رو یاد بگیرن حرفای معمولی بزنن و خلاصه یه بچه معمولی داشته باشی

دلم گرفنه🙁

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

دختر من در مقابسه با دوستاش خیلییی صعبف تزه

تو همههه چیا

نه ی درس فقط 

همه چی

حتی ورزش

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوتیسمه؟

نه

ضعیف بودن حافظه فعال و شنبداری

چندین ماه مشاور و. روانشناس کودک و تست و در نهایت گفتن کاردرمانی ذهنی و  اونم من بردم

در نهایت بگم هیچ کدومشون اثر نداش واقعا

مثل قدیم دیگه 

همه کلاسا شاگرد قوی متوسط و  ضعیف داش

ببین اگه مشکل حادی نداره زیاد روی درس خوندنش فوکوس نکن در عوض بگرد دنبال استعداداش 

شاید توی کارهای هنری خاصی استعداد داشته باشه 

همه که نباید دانشگاه برن 

بعضیا میتونن بهترین باشن اما توی شاخه ای غیر از درس

نه گلم اصلا نه تنها بچه ها، بلکه هیچ کس رو بادیگری مقایسه نکن

کاش میشد 

2738

نکن این کارو چندسال دیگه به مشکل برمی‌خوریا دخترت همینجوری که از همه عقب نمی‌مونه یه کاریش کردین شاید دعوا و استرس بهش وارد کردین کن زنعموم بچه ۱ سالش رو میزد الان ۱۰ سالشه بچش ولی مثل ۵ ساله ها میمونه

ببین اگه مشکل حادی نداره زیاد روی درس خوندنش فوکوس نکن در عوض بگرد دنبال استعداداش  شاید توی ک ...

بخش مهمه اعتماد ب نفس بچه ها تو مدرسه ساخته میشه

این بدیهیه ک بجه ها همکلاسیه ضعیفشون زیاد تحویل نمیگیرن

بخش مهمه اعتماد ب نفس بچه ها تو مدرسه ساخته میشه این بدیهیه ک بجه ها همکلاسیه ضعیفشون زیاد تحویل نم ...

حق داری که ناراحت باشی اما سعی کن استعدادشو کشف کنی و بصورت هدفمند توی کلاسی در جهت استعدادش ثبت نامش کنی . اونجا اعتماد به نفسشم بیشتر میشه