2737
2739
عنوان

بیاین از عقاید مزخرف اطرافیان بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه از عقیده داشتن های عجیب غریب گفتن من از اعتقاد نداشتنا بگم: مادرشوهر عزیزم، به هیچی اعتقاد نداشت؛ به طلا خریدن به کادو دادن به رقصیدن به عروسی گرفتن برای پسراش: به عیدی دادن اعتقاد نداره به کادو تولد و کلا تولد اعتقاد نداره، به تبریک گفتن به کمک کردن به احوالپرسی اعتقاد نداره. هیچی: این زن به هیچی تو زندگیش اعتقاد نداره

خوشبحالت من نمیتونم جواب بدم یا بگم نه   خیلیم اذیت میشم از این اخلاقم

نه گلم منم اصن ۴ سال جوابش ندادم با اینکه تو خونشون زندگی میکردم ۴ سال و همه کار براش میکردم حتی تو کل حاملگیم بازم نمک نشناس بود

خدارو شکر این آخرا جداشدم ازشون و سری آخری ک رفتیم خونشون یه چی گفت حرصم گرفت دیگه آخرش جوابش دادم بعد ک شوهرم آمد من نبودم قشنگ نشست پرش کرد😑😑😑

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
یا حتی موقع عقدم  یکی از فامیلاشون زندگی خوبی نداشته   میخواست بیاد قند بالاس ...

خدارو شکر دیگه زن دایی ام از این اعتقادات نداره .

حالا از خودمم بگم 

من دوست ندارم عکس مرده به دیوار باشه انرژی منفی میگیرم . الآن تو خونمون عکس پدربزرگم روی شومینه است چون مامانم دوست داره

منم یه جایی از شومینه گذاشتم که نبینمش

شاید از نظر بقیه مسخره باشه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
همه از عقیده داشتن های عجیب غریب گفتن من از اعتقاد نداشتنا بگم: مادرشوهر عزیزم، به هیچی اعتقاد نداشت ...

شاید برای عروس نداشته

برای دختر خودش داشته باشه

2738
خدارو شکر دیگه زن دایی ام از این اعتقادات نداره . حالا از خودمم بگم  من دوست ندارم عکس مرده ب ...

مسخره نیست

همسر منم همینطوره

اصلا دوست نداره عکس مرده جلو چشمش باشه

یکی از اقوام مامانم اومده پز میده با ۷۰۰ هزارتومان میوه می‌خریم همیشه بچه هام زیاد میخورن 

هروقت میریم خونشون میوه ندارن 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
اینکه حتما اگر فامیل فقیری داریم اگر گستاخ و بیشعور هم باشه باید بهش کمک مالی کنیم و اگر کردیم اون م ...

بیچاره ها 😅

ما یه همچین موردی داشتیم

با پر رویی  برگشت 

طلبکارانه دوباره گفت پول  بدین

انگار ما سر گنج نشستیم

ما هم  گفتیم بشین تا دیگه کمکتون کنیم 

بی چشم و رو 

هرچی طلا بیشتر داشته باشی ارزشت میره بالاتر

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

والا اطرافیان شعور ندارن 

ولی تا دلت بخواد به دعا و جادو و اینا اعتقاد دارن !

از نون شبشون میزنن پول دعا نویس بدن که فلانی فلان چیزش بشه!

یکیشون واسه من دعا طلاق گرفته بود 

بعد مدتی از آه من بچش تصادف کرد 

الهی دستاش سقط می‌شد بچه چه گناهی کرده که تاوان مامان عوضیش رو داده

متاهل🧿❤️
2706