2733
2734
عنوان

بیاین از عقاید مزخرف اطرافیان بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 63 پست
والا اطرافیان شعور ندارن  ولی تا دلت بخواد به دعا و جادو و اینا اعتقاد دارن ! از نون شبشون می ...

دعا براتون گرفت چطور فهمیدی؟ چطوری فهمیدی اون شخص براتون دعا گرفته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من پاهام بی دلیل کبود میشه و دلیلش فکر میکنم اینه که بدنم یه چیزی کم یا زیاد داره اما مادر شوهرم میگفت جن نیشگونت میگیره که کبود میشی🤣

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
من پاهام بی دلیل کبود میشه و دلیلش فکر میکنم اینه که بدنم یه چیزی کم یا زیاد داره اما مادر شوهرم میگ ...

نه بابا جن نیست

منم خالم پاهاش بی دلیل کبود میشه

فک کنم کمبود ویتامین و... هست

پدرشوهر نداری؟   بگو یه عمر کنار همسرت نشستی،  اینجام ول نمیکنی  بنظر من اینکه ...

در این حدم دیگه نباشین

قرار نیست چیزیشون بشه

احترام گذاشتنِ

بزرگ تر و کوچیک تری گفتنا 

این حرفا چیه 

دعا براتون گرفت چطور فهمیدی؟ چطوری فهمیدی اون شخص براتون دعا گرفته

دعا کردیم با شوهرم داشتیم جدا کشیدیم واقعا 

گفتیم حتما واسمون دعا گرفتن جون خیلی عاشق هستیم 

رفتیم یه فا.ل گرفتیم گفت بله دعا دارین دعای طلاق 

مشخصات داد که خانمه اینجوری اونجوری 

فهمیدیم کیه 

چون این خانم اصلا کارش دعا نوشتنه حواسمون نبود تا وقتی دعا نویس مشخصات داد 

متاهل🧿❤️
نه بابا جن نیست منم خالم پاهاش بی دلیل کبود میشه فک کنم کمبود ویتامین و... هست

اره دقیقا

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
واریسِ برو دکتر

نه اون که رگام پر رنگ بشه اونجوری نیست. انگار که ضربه بخوره کبود میشه بعد دو سه روز زرد میشه و خوب میشه. باز یه قسمت دیگه کبود میشه

نداشتن دختر کسر شانه

شاید باورت نشه اولین باره همچین چیزیو میشنوم چون اطراف ما همه میگن پسر نداشته باشی ینی کلا عقبی... دختر خواره بی ارزشه بی عرضست باید منتظر باشه که ایا یه پسری بیاد بگیرتش یا نه و کلا کسیو که دختر داره بی ارزش میدونن

در کل فرقی نمیکنه ها کلا خواستم بگم اطراف ما اینطوریه

خدا هر چی زودتر شفاشون بده هر چند بعید میدونم اینا درست شن

چرا زوجی که طلاق گرفتن ایینه شمعدونشون باید بره تو سفره عقد یکی دی.ه ؟

نمیدونم

اینا معمولا سفره عقد با چیزایی که از قبل دارن میچینن

مثلا آینه شمعدون سفره عقد خاله و...

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
2706