2752
2734
عنوان

شب عروسی در دوران قدیم ،😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 43 پست
بالاخره همو دوست داشتن ک

همو نمیدیدن که بخوان دوست داشته باشن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انقدر دختر بدبخت بخاطر نا اشنایی و خجالت و همه چی استرس داشته که اصلا ارتجاعی هم میبود خونریزی داخلی میکرد  خیالت راحت🤣

در حیرتم از این مردم پستاین طایفه ی زنده کش مرده پرست 

الان من هربار میپرسم تو این سایت میگن دوستی آخر عاقبت نداره سنتی هم بخوای ازدواج کنی الانم تقریبا همینه باشدت کمتر ولی زنای قدیمی واقعا عذاب کشیدن

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم
الانم خوب ازدواج های سنتی اینطوریه، قبل از هم بستری شناختی از هم ندارن 

ازدواج فامیل های ما دقیقا همینطوره

فورا میرن عقد میکنن

بعد از یکی دو هفته از خواستگاری

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

یه روزی همون زنای قدیم از جاشون بلند شدن و تازه تاوانشم دادن و ما الان راحت میتونیم زندگی کنیم....

اگه اونا سکوت میکردن الان ما هم مثل اونا زندگی میکردیم دستشون درد نکنه واقعا

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)

ازدواج شون سنتی بوده و اکثرا خودشو حق احضار نظر نداشتن و خانواده هاشون شوهرشون میدادن و ملاک رو بر این میذاشتن که پسره چی داره و چی نداره متاسفانه الان هم هنوز اینجوری هست

الان من هربار میپرسم تو این سایت میگن دوستی آخر عاقبت نداره سنتی هم بخوای ازدواج کنی الانم تقریبا هم ...

والا موندیم چجور ازدواج کنیم سنتی دیدی از طرف خوشمون نیومد نمیدونیم چین کین رلم ک بگیر نیستن 

استارتر تاپیک رو قفل کنید بحث غیراخلاقی میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

اتفاقا من میگم زن های اون موقع خوشبخت تر از ماها بودن......

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
2706