2733
2739
عنوان

شب عروسی در دوران قدیم ،😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 43 پست
من به این فک میکنم عروس که دختر بچه ای بیش نبوده اصلا قضیه رو نمیدونسته یهو میدیده برنامه رو با در ...

میدونستن بابا از سن کمممم

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰

همسایمون پیرزن بود ۸ سالگی شوهرش داده بودن میگفت از زیر چادر شب عروسیش بهش غذا دادن اینم ترسیده بوده همرو ریخته رو لباسش بعدش کلی دعواش کردن تازه دوسال بعد عروسیش پریود شده نمیدونسته چیه ترسیده بوده داره میمیره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر قدیم خیلی ازدواجا فامیلی بوده. کی گفته همو نمیدیدن و نمیشناختن؟ ماکه اینجور نبودیم پدربزرگ مادربزرگامون یا فامیل بودن یا همسایه و سوال دومت اون زمان از بچگی شوهر میکردن خیلیا نداشتن ولی چون اعتماد صددرصدی بوده از پاکی دختر مطمئن بودن. خیلی از مادربزرگا قبل از پریود شدن ازدواج میکردن بعد بچه دار میشدن😐

2731
الانم خوب ازدواج های سنتی اینطوریه، قبل از هم بستری شناختی از هم ندارن 

نه بابا چه هم بستری 😂😂

ازدواج سنتی اول پسره میاد خواستگاری بعد خانواده دختره قبول کنن چند ماه با هم در ارتباط میشن همو بشناسن بعد از این مرحله هم گذشتن عقد میخونن بعد یه چند وقت هم نامزد میکنن و در نهایت عروسی 

فرق ازدواج غیر سنتی و سنتی الان اینه که تو سنتی خانواده دختره خبر دارن پسره محدود تره

اتفاقا من میگم زن های اون موقع خوشبخت تر از ماها بودن......

چ خوشبختی عزیزم اونموقع فقط باید بچه میاوردن و کار میکردن یکم که مریض میشدن سریع ی زن دیگه میومد میشد هوو

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
اتفاقا من میگم زن های اون موقع خوشبخت تر از ماها بودن......

سکوت میکردن

چه خوشبختی بودن وقتی ک کتک میخوردن معمولا وقتی شوهرشون زن دوم میگرفت؟ منظورم خیلس وقت پیشه

نگین ک نبود

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)
2740
والا موندیم چجور ازدواج کنیم سنتی دیدی از طرف خوشمون نیومد نمیدونیم چین کین رلم ک بگیر نیستن 

من آخه خاستگار سنتی کم آمده هیچچچچچچ هم نمی اومدن بهتر بود یعنی یکیشون هم جوری نبود بخوریم به هم حالا دانشگاه میگفتم میگفتن محل درسه نه ازدواج تو سرکارم بااینکه آدمای به ظاهرخوبی بودن ولی مار بودن مار تو خیابونم همین تاپیک قبلیم پرسیدم چون نمیدونم چرا من همش اینجوری میان میگن آشنا شیم نمیتونم قبول کنم تاپیکم هم همه گفتن در شان یه خانوم متشخص نیست😂

آیدا هستم  
چ خوشبختی عزیزم اونموقع فقط باید بچه میاوردن و کار میکردن یکم که مریض میشدن سریع ی زن دیگه میومد میش ...

عزیزم اون موقع رقابت برای قشنگی نبوده چ می‌دونستن  فلان قسمت تیره و روشن یعنی چی و هزار مورد دیگه البته ک همه هم فکر هوو آوردن نبودن 

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
غلط بکنه اونی الان نامه سلامت  بخواد

همونم کار درستی نیست ولی منظورم اینه الان میشه تشخیص داد که باکره هست اون موقه باتوجه به این که باکرگیم خیلی مهم بوده نمیتونسته دختر ثابت کنه

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....
سکوت میکردن چه خوشبختی بودن وقتی ک کتک میخوردن معمولا وقتی شوهرشون زن دوم میگرفت؟ منظورم خیلس وقت پ ...

الانم اینا نیس؟؟؟همین سایت شاهدش

مادربزرگم پریود نمیشده دو سال بعد ازدواج پریود شده

بدبخت مامان بزرگ من هشت سالگی ازدواج کرده ۱۳ سالگی پریود شده تو همین فاصله ازدواج تا پریود شدنش بابایزرگ. من زن گرفته و سه تا بچه هم درست کرده بوده 

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
الانم خوب ازدواج های سنتی اینطوریه، قبل از هم بستری شناختی از هم ندارن 

ازدواج سنتی به معنی عدم شناخت نیست. پیش ما اول معرفی میشن بعد همو میبینن اگر قیافه پسند شد وارد مرحله صحبت میشن و از هم شناخت پیدا میکنن تو این مرحله تحقیقات انجام میشه رفتارهای دو طرف زیر نظر گرفته میشه بعد نامزد میکنن که یه حالت رسمی داره بعدش عقد و ازدواج . چرا فکر میکنید سنتی یعنی پشت پرده عقد میکنن چادرم تو صورت عروسه بعد عقد همو میبینن؟؟