2737
2734
عنوان

شب عروسی در دوران قدیم ،😨😨😨

873 بازدید | 43 پست

وای چطور روشون میشده با مردی که تاحالا همو ندیدن و هیچ شناختی از هم نداشتن هم بستر شن؟😨😨😨وقتی بهش فکر میکنم مخم سوت میکشه.و اون زمان که نامه سلامت نبوده اگر دختری ارتجاعی بود و خونریزی نداشت چیکار میکرده؟میگفتن باکره نیست و طلاقش میدادن؟

خدایا شکرت که ما تو دوران قدیم نیستیم‌.

😨😨😨😨😨😨

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الانم خوب ازدواج های سنتی اینطوریه، قبل از هم بستری شناختی از هم ندارن 

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740

والا من نود پنج عروسی کردم جان دخترم تا شب عروسی همو ندیدم واصلا سخت هم نبود😂😂😂منظورم بدن هم بود

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

چی بگم🙄 

زیادی پیازداغشو زیاد کردی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

فکر میکنم قدیم ها میل جنسی افراد خیلی بیشتر از الان بوده 😅

چون تا ده تا بچه هم معمولی حساب می‌شده اونم تو خونواده شلوغشون چطور رابطه داشتن عجیبه

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
2706