2733
2739
عنوان

در ماه چقدر خرج غذای بیرون میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 65 پست

خییییییلی بستگی به شرایط داره.

مثلاً خودم چه قدر خونه نباشم یا باشم اون ماه، همسرم چه قدر اون ماه سرش شلوغ باشه یا نه، حال و هوا و روحیه م چه طور باشه، مریض بشیم تو اون ماه یا نه،  مسافرت بریم یا نه، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذای بیرون زیاد نه،ماهی یکی دوبار ،اما خوراکی برای بچه ها از بیرون خیلی ،شاید ماهی سه میلیون اینا

مثلاً چه خوراکی هایی؟ آخه ما هم بچه داریم می‌خوام ببینم چی بگیرم بهتره 

متاسفانه زیاد  اما قول دادم از این ماه خیلی کمش کنیم  البته چون تا نه شب سر کاریم مزید ب ...

منم غذای سریع میپزم بخاطر همین مصرف گوشت چرخ‌کرده مون در ماه خیلی زیاده. کلا غذای خونگی ساده مثل مجردی با کته  به بیرون ترجیح میدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

صفر تومن حتی در سال هم صفر تومن 

با غذاهای چند بارگرم شده یا گوشت بی‌کیفیت یا روغن تاریخ مصرف گذشته حتی اون بهترین رستوران‌ها  

هم قدر سلامتی  بدنمون رو میدونم و هم قدر پول بی زبون دادن اندازه دوسه برابر ارزش و کیفیت غذای بیرون رو میدونم و اصلا دلم به غذای بیرون نیست 

مثلاً چه خوراکی هایی؟ آخه ما هم بچه داریم می‌خوام ببینم چی بگیرم بهتره 

خوراکی های غیر مفید،عصر ها که گشنشون میشه مثلا بستنی ،شکلات،آبمیوه ،دنت،بیسکوییت یا کیک،چیپس و پفک خیلی کم البته،برای مدرسه سعی میکنم چاشت ساندویچ و میوه و ..چیز های مفید میذارم اما عصر ها هر کار میکنم اینقد این خرت و پرت  ها نگیرم حریف نمیشم