2737
2734
عنوان

متاهلا، بزرگ‌ترین دغدغه فکری زندگی مشترکتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترین دغدغه من کارمون بود که خدا رو شکر با فروش طلاها و ماشینم و پس اندازم حل شد یه ۵۰۰ میلیونی هم بدهکار شدیم اما به امید خدا از درآمد کارمون میدیم اینم از شوهر کردن من که سرمایه کار رو هم من جور کردم مردم شوهر دارن منم شوهر دارم😑😑😑

درخواست دوستی رد میکنم 
2731

بچه دار شدن💔💔 مشکل مالی هم داریم ولی هیچکدوم به اندازه بچه نگران نیستم

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740

دغدغه زیاد. مسائل مالی و مدیریت کردن پول. مسئولیت یه خونه از تمیزی تا آشپزی و تعمیرات و ...، سر و کله زدن با خانواده همسر، توجه به نیاز های همسرت و رسیدن به خودت و ... از همه بدتر تنهایی بعد ازدواج که اکثرا داریم. یعنی تو همسرت هست بعدها بچتم هست ولی خیلی حرفا تو دلت میمونه که به نزدیکترین هاتم نمیتونی بگی 

2706