2733
2734
عنوان

کسانی که با مسائل کنکور اشنایی دارید خواهش میکنم بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 31 پست
پرستاری بنظرم من تا جایی بخودت فرصت بده ک بگی دیگه واقعا بهتر از این نمیتونم حتی اگه نخوندی ام مطئن ...

هیییی 

گفتم تو دوماه جمعش کنم ولی واقعا نشدنیه واقع بینانه که بهش فکر میکنم هدفمم رشته های پیرا تیپ ۳یا آزاده بهداشت یا هررررچیییییی بنظرت شدنیه واقع بینانه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیییی  گفتم تو دوماه جمعش کنم ولی واقعا نشدنیه واقع بینانه که بهش فکر میکنم هدفمم رشته های پیر ...

بنظرم حتی اگه نشه ام تو صدتو‌ بذار اگه خواستی بمونی ام‌ دو ماه زودتر شروع کردی 

هرچی ک بشه این دو ماه خوندن سفت و سخت به نفعته

و اگه بلدی یچیزایی بنظرم میتونی

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
من اولین کنکورم ۹۹ بود حسابداری خوندم(رشتمم ریاضی بود)۱۴۰۱ کنکور دادم تجربی،رتبم ۲۵ هزار شد؛۱۴۰۲ رتب ...

یازدهمم ترمیم داریم خیلی میترسم 

از طرایط جدید 

سالی که 7هزار سدی چقد خوندی از کی شروع کردی 

2731
یازدهمم ترمیم داریم خیلی میترسم  از طرایط جدید  سالی که 7هزار سدی چقد خوندی از کی شروع ک ...

از ابان شروع کردم؛ولی روزی ۳_۴ ساعت بیشتر نمیخوندم،چون دانشگاه بودم و یه کار پاره وقت هم میرفتم

کاربری دست دو نفره
از ابان شروع کردم؛ولی روزی ۳_۴ ساعت بیشتر نمیخوندم،چون دانشگاه بودم و یه کار پاره وقت هم میرفتم

واقع بینانه صدمو بزارم بنطرت میشه به 10هزار برسم از الان 

واقعا میخونم فقط واسه فرصت ترمیمم میترسم 💔

ببین عزیزم تو دوران کنکور اصولا دوسه تا رشته هس که همه میخوان اونو قبول بشن خیلی هم مصمم میگن یا این یا هیچی . و احساس میکنن اگه اونو قبول نشن دنیا تموم میشه و ایندشون تباه و اطرافیانم تا اخر عمر قراره بزنن تو سرشون که قبول نشدی و فلان.

این افکار افکار رویاییه و واقعیت نداره

واقعیت اینه فقط یکی دو درصد بچه ها اون رشته ای که میخوان قبول میشن و بقیه رشته هایی که دوست نداشتن . و با بی میلی میرن اون رشته کلی هم اشک و گریه میکنن و افسردگی میگیرن که ای وای من این رشته رو نمیخوام . در نهایت ولی یه عده میرن همون رشته که قبول شدن و یه مدت بعد حتی علاقه مند به رشتشون میشن و میپذیرنش و حتی تو اون رشته خیلیم موفق میشن. یه عدم هسن میگن نه میمونم پشت کنکور میخونم بازم از این گروه نصف بیشترشون هم باز درست و حسابی نمیخونن و هی دوباره میمونن پشت کنکور و چندین سال از عمرشونو همینجور تباه میکنن. من ادمی دیدم که ۶ سال مونده پشت کنکور بی نتیجه!!

در نهایت تجربه خودم و اونی که از دیگران دیدم بخوام بهت بگم 

اگر سال اول نخونده قبول نشدی سال دومم نخوندی و قبول نشدی پشت کنکور موندن برا بار سوم اشتباه محضه. چون فقط باد میخوره پشتت و الکی الکی وقت تلف میکنی. هی هم خودتو گول میزنی که نه سال بعد میخونم ولی هیچ وقت نمیخونی

پشت کنکور موندن برا کسی درسته که به معنای واقعی خونده و تلاش کرده ولی نرسیده .این ادم که اهل خوندنه سال بعدم میخونه و احتمال موفقیتش وجود داره.

اگر ادمی نیسی که پای درس بند شی الکی عمرتو پشت کنکور تلف نکن

یا برو دنبال یه مهارت یا همین زمان باقی مونده رو سرفصل های مهم رو بخون و برو کنکور بده هر رشته ای اوردی برو

2738
واقع بینانه صدمو بزارم بنطرت میشه به 10هزار برسم از الان  واقعا میخونم فقط واسه فرصت ترمیمم می ...

واقع بینانه بخام بگم خیر

چون خودمم تویِ این مسیر بودم؛ولی بستگی به شرایطت هم داره؛پایه ت صفره؟تراز آزمونات؟مشاور داری؟...

کاربری دست دو نفره
یچیزایی بلدم صفر نیستم ترمیمم مشکلمه واقعا نمیدونم دوباره فرصت میدن یا ن

دادن امسال دوباره به قبلیا؟ 

همه رو ترمیم نکن هم تعدادی درس مشخص ک ظریب بیشتر داره ترمیم کن هم گلچین شده مطالبو بخون

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
من اولین کنکورم ۹۹ بود حسابداری خوندم(رشتمم ریاضی بود)۱۴۰۱ کنکور دادم تجربی،رتبم ۲۵ هزار شد؛۱۴۰۲ رتب ...

من عاسق حسابداری دولتیم 

ولی امسال که سال اولمه زیاد نخوندم ارزش داره پشت بمونم؟

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
ببین عزیزم تو دوران کنکور اصولا دوسه تا رشته هس که همه میخوان اونو قبول بشن خیلی هم مصمم میگن یا این ...

نه اینجور نیستم پارسال گول خوردم صدمو گذاشتم واسه نهایی 

امسالم یسری شرایط پیش اومد افسردگی گرفتم و تازه به خودم اومدم واسم کابوسه رشته هایی جز پیرا و هدفم واقعا موندم چکار کنم از اینور سنم از اینور انرژی و مهم ترین سالا عمرم ،وضعیتی که هر روز تغییر میکنه نمیدونم چکار کنم

به عنوان کسی که کنکوری ۴۰۲ بودم باید بهت بگم نهایی ها خیلی سخت تر از این شدن که فکر کنی با شب امتحان ...

شما رشتتون چی بود؟

بنظرتون از صفر الان بخونن میشه ۱۹ یا حتی ۲۹ شد؟

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
من عاسق حسابداری دولتیم  ولی امسال که سال اولمه زیاد نخوندم ارزش داره پشت بمونم؟

خب ببین بستگی به علاقت داره؛حسابداری رشته ای هس ک بازار کارش تضمینی نیس،من ک خودم بعد از کارشناسیش،رفتم واسه تجربی خوندم(بخاطر رشته های زیادش که تضمین کار دارن)اگه علاقه داری قطعا موفق میشی توش؛اره ارزش یکسال پشت موندن رو داره؛چرا ک ن...

کاربری دست دو نفره
نه اینجور نیستم پارسال گول خوردم صدمو گذاشتم واسه نهایی  امسالم یسری شرایط پیش اومد افسردگی گر ...

این چیزایی که بهت گفتم تجربه خودمه به علاوه اطرافیان

تو حرفایی که من زدم با خودت تطبیق بده ببین از کدوم دسته ای و تصمیم درستو بگیر

همه بچه های تجربی براشون رشته هایی به جز پزشکی و پیرا یعنی کابوس. دوسه درصدشون همون چیزی که میخوان میارن . بقیشونم مجبور میشن به این کابوس تن بدن اما زمان که بگذره میفهمن همچینم کابوس نبود و الکی گندش کرده بودن.

کنکور همه زندگی نیس گلم یکم بزرگتر بشی خودت میفهمی😉

2706