2737
2739

تو دوراهی بدی ام شرایطم اینه که خیلی مطالبو نخوندم ووهیچ امیدی به امسال ندارم نهاییا رو دارم میخونم و اگه فرصت امسالو از دست بدم دیگه فرصت ترمیم دومی ندارم کنکورمم تعریفی نداره یعنی خیلی شرایط پیش اومد درست ووحسابی نخوندم و سالم نابود شد از صفرم دوباره بخوام شروع کنم میدونم تو این دوماه ابیاری گیاهان زیر دریایی میارم خداییش خواهرانه راهنماییم کنید البته با مشاور هم مشورت میکنم 

با این شرایطی که گفتم و شرایط افتضاح کنکور واقعا میترسم پشت بمونم از طرفی نمیتونم هر رشته ای رو برم البته اگه مجاز به انتخاب رشته بشم با این اوضاعم کنترل همه چی از دستم رفته از طرفی میگم به خودم ی فرصت دوباره بدم از طرفی میشه دوسال پشت کنکور موندنم (چون درست حسابی نخوندم و فرصت ترمیمم نمیدن میگم بزارم واسه 404همین الانشم پشت موندن دیوونم کرده)😭

لطفا کنکوریا نظر ندن کسامی که تجربه داشتن و این دوران پشت سر گذاشتن سالهای اخیر بخصوص امسال راهنماییم کنید ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سه سال پست کنکور موندم 

خیلی باید همت کنی واقعا بخونی روند فرسایشی میشه میدونی حتی اگه نخونده باشی ام همین کنکوری بودن فشار میاره رو ادم

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
2738
چی قبول شدی منظورت اینه صدمو تو این دوماه بزارم یا فرصت دوباره بدم به خودم 

پرستاری

بنظرم من تا جایی بخودت فرصت بده ک بگی دیگه واقعا بهتر از این نمیتونم حتی اگه نخوندی ام مطئن باشی سال بعدم بمونی دیگه نمیخونی

و کنکور بشدت سخت تر شده چون من کنکور زمان بدون تاثیر قطعی ام‌دادم ترمیم کنکور باهم شرایط رو سخت تر میکنه

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
رشتت چیه گلم این دوماهو بخونم بهداشت میشه بیارم با نهاییا رو بدم؟

من اولین کنکورم ۹۹ بود حسابداری خوندم(رشتمم ریاضی بود)۱۴۰۱ کنکور دادم تجربی،رتبم ۲۵ هزار شد؛۱۴۰۲ رتبم شد ۷۰۰۰ پیرا می اوردم ولی باز پشت موندم؛امسال هم زیاد نخوندم؛ینی نشد ک بخونم درگیر پایان نامه و اینا بودم؛هدفم ۱۴۰۴ عه و میخام یه سالو کامل وقت بزارم تا زیر ۲۰۰۰ شم(دانشگامم تموم شده و تایمم آزاده)توام بمون به نظرم،ارزششو داره،البته به شرط اینکه بخای بخونی

معنی اسمم:تارون ینی تیره و تار🙃
به عنوان کسی که کنکوری ۴۰۲ بودم باید بهت بگم نهایی ها خیلی سخت تر از این شدن که فکر کنی با شب امتحان ...

خودمم کنکوری ۴۰۲بودم 

اره خب ولی نهاییا رو ی امیدی دارم کنکوری ام افتضاحهههه یعنی نخوندم

خودمم کنکوری ۴۰۲بودم  اره خب ولی نهاییا رو ی امیدی دارم کنکوری ام افتضاحهههه یعنی نخوندم

خب پس میدونی چقدر سختن 

به نظرم فرصت ترمیمت رو نگه دار بخون برای ۴۰۴

خدایی که به شدت کافیست...🌱
2706