2737
2739

دو سالی هست که بطور مداوم مدیتیشن میکنم و واقعا خط و مسیر زندگیم تغییر کرده  ، در خودمم تحولاتی ایجاد شده ، خیلی علاقمندم تجربه بقیه هم بدونم ، اگه تمایل دارید به اشتراک بذارید ؟ 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟

چی کار میکنی توضیح بده دقیق  

میخوام یاد بگیرم

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

@zahrasss   سلام عزیزم خسته نباشید من با این دوستمون تو تاپیک پربازدید آشنا شدم تو کیلنیک زیبایی ازشون کلاه برداری کردن میشه راهنمایی اش کنید تا چه کاری انجام بده وچه برخوردی داشته باشه  خواهش میکنم کمک شون کنید

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝
2740
مرسی عزیزم

خواهش گلم میدونی حتما شکایت کن سال نود وهفت بود که یک خانم رو چندتا آقا میدزدن میبرن بهش تجاوز میکنن بعد خانومه که شکایت کرد  خود متجاوزا ،اعتراف کردن که به چهل ویک نفر تجاوز کردن ولی هیچ کس تا اون موقع شکایت نکرده بود اونم تو منطقه محروم وزندگی های سنتی ،اگه شکایت نکنی بیشتر حریص میشه سر چند نفر دیگه رو کلاه میذاره

خواهش گلم میدونی حتما شکایت کن سال نود وهفت بود که یک خانم رو چندتا آقا میدزدن میبرن بهش تجاوز میکنن ...

خودم پول دادم بهش نمیگن اگه راضی نبودی چرا پول دادی؟

بگو اطلاع نداشتم از قیمتشون 

واااای من همیشه سعی میکنم از راه مصالحه مشکلات حل کنم اصلا با شکایت دادگاه اینچیزا راحت نیستم 😑 امکانش هست اسم شکایت بیارم پولم برگردونه؟

واااای من همیشه سعی میکنم از راه مصالحه مشکلات حل کنم اصلا با شکایت دادگاه اینچیزا راحت نیستم 😑 امک ...

نمیدونم عزیزم من تا حالا شهرای بزرگ نیومدم با اخلاقشون آشنایی ندارم ولی عزیزی که من تگ کردم قبل شکایت رفته بود پیش شون بهش توهین کرده بودن بعد شکایت کرد 

2706