2733
2734

مدیتیشن و مایند فولنس اضطراب منو خیلی زیاد کم کرده 

همیشه عصبانی بودم الان خیلی کمتر شده

صبورتر و خود دار تر شدم

کلا دنیام آرومتر شده و روابطم هم سالم تر

عزت نفسم رابطه ام با کودک درونم خیلی زیاد بهبود پیدا کرده

@zahrasss   سلام عزیزم خسته نباشید من با این دوستمون تو تاپیک پربازدید آشنا شدم تو کیلنیک زیب ...

سلام عزیزم تاپیگ هاشونو خوندم متوجه نشدم چه اتفاقی افتاده هیچ جا توضیحی ندیدم. البته من وکیل نیستم ولی تا جایی ک اطلاع داشته باشم راهنمایی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم تاپیگ هاشونو خوندم متوجه نشدم چه اتفاقی افتاده هیچ جا توضیحی ندیدم. البته من وکیل نیستم و ...

نه تو تاپیک هاشون نیست رفتن کلینیک زیبایی کرم مراقبت پوستی رو شش برابر قیمت اصلی بهشون فروختن الان نمیدونن به کلینیک مراجعه کنن یا همون اول شکایت کنن به خاطر اینکه شما تجربه همچین موردی رو داشتین من شمارو تگ کردم

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝
نه تو تاپیک هاشون نیست رفتن کلینیک زیبایی کرم مراقبت پوستی رو شش برابر قیمت اصلی بهشون فروختن الان ن ...

بنظرم اول به کلینیک مراجعه کنن اگه قبول نکردن هزینه رو پس بدن بعد برن دانشکده علوم پزشکی معاونت درمان، یا قسمت دیگه دقیق نمیدونم ولی اونجا راهنماییش میکنن، معمولا برای پزشک هایی که تعرفه بالاتر میگیرن اونجا شکابت میکنن.

2731