2733
2739

از خارج از کشور مثلا اندونزی از یه صرافی خارجی میشه به نوبیتکس رمز ارز انتقال داد؟ یا باید اول بفرسته به تراست ولت؟ من از انتقال بی.ت کوین سر در نمیارم.هرکی کمکم کنه یه درصدی بهش میدم

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا خیرت بده

بله میتونن انتقال بدن ولی بهتره به روش پولشویی انجام بشه یعینی به کیف دیجیتال اروپایی انتقال داد بعد به نوبیتکس هر چند مستقیم هم میشه

موقع انتقال هواستون به شبکه انقال باشه وگرنه میپره و نمیشه برگردوند

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
بله میتونن انتقال بدن ولی بهتره به روش پولشویی انجام بشه یعینی به کیف دیجیتال اروپایی انتقال داد بعد ...

یعنی مستقیم میتونن بی.ت کوین انتقال بدن از صرافی خارجیشون به نوبیتکس من؟

میشه توضیح بدین لطفا اگر بخوام ب.یت کوین انتقال بدم از تراست ولت به نوبیتکس رو چه شبکه ای باید انتقال بدم؟

2740
یعنی مستقیم میتونن بی.ت کوین انتقال بدن از صرافی خارجیشون به نوبیتکس من؟ میشه توضیح بدین لطفا اگر ...

تو نوبیتکس بیت‌کوین سه شبکه رو پشتیبانی میکنه کیش استاندارد هست یکی تو بستر بایننس چین هست یکیشم لایتنینگ هست موقع ارسال از تراست ولت شبکه مبدا و مقصد باید یکی باشه

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
تو نبیتکس بیت‌کوین سه شبکه رو پشتیبانی میکنه کیش استاندارد هست یکی تو بستر بایننس چین هست یکیشم لایت ...

ممنون ولی نفهمیدم.خب تراست ولت رو چه شبکه ایه؟ چجوری بایدبفهمم دوتاشون رو یه شبکه هستن؟ من توی تراست ولت رو ب.یت که میزنم فقط نوشته btc(coin الان از کجا بفهمم این کدوم شبکه اس؟من کسی رو ندارم کمکم کنه اگر کمک کنین من یه مبلغی هم برای تشکر به شما تقدیم میکنم بازم ممنون

ممنون ولی نفهمیدم.خب تراست ولت رو چه شبکه ایه؟ چجوری بایدبفهمم دوتاشون رو یه شبکه هستن؟ من توی تراست ...

هر ارزی شبکه متفاوتی داره امثر مواقع

به کیف پول بیت‌کوین در نوبیتکس برید قسمت دریافت رو بزنید و شبکه رو بیت‌کوین انتخاب کنید و آدرس رو کپی کنید در تراست ولت در قسمت ارسال وارد کنید

هر ارزی شبکه متفاوتی داره امثر مواقع به کیف پول بیت‌کوین در نوبیتکس برید قسمت دریافت رو بزنید و شبک ...

خیلی ممنونم خواستم بگم موفق شدم خدا خیرتون بده انشاالله شماره کارت بدین

خیلی ممنونم خواستم بگم موفق شدم خدا خیرتون بده انشاالله شماره کارت بدین

بزنید به موسسه خیریه محک